Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm dowiedzialem sie jakie sa ceny prostowania baku oczywiscie caly proces az do lakierowania kosztuje od 350 do 450zl w takich granicach takze jak ktos bedzie mial pomysl zeby wyprostowac to odradzam taniej wyjdzie kupic uzywany bak :)

 

 

być może plastikowy się znajdzie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze zdjecia lub rysunki mocowan bagazu na DR350?

 

Mysle aby zrobic w przyszlym sezonie dosyc spora traske offroad i przydaloby sie gdzies bagaze umiescic a bedzie ich wiecej niz na normalny zlot. Wiem ze to nie 650 gdzie juz sam blotnik jest wystarczajaco szeroki, ale chcialbym wyposazyc moja DR350 w GPS, mocowania bagazu i kilka innych dodatkow "globtrotera" :icon_mrgreen: Oczywiscie wszystko demontowalne tak aby po powrocie sluzyla do tego do czego jest stworzona :biggrin:

 

Jesli macie takie materialy badz ciekawe strony to podzielcie sie :)

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno na wschodnie wlosci. Myslalem o Moskwie ale tam ponoc strasznie nieciekawie. Litwa moze cos takiego precyzji jeszcze nie mam. Drogami raczej szutrowymi i offroad jak najmniej asfaltem. Noclegi w namiocie lub u znajomych na trasie.

 

To narazie pomysl, nie wiem czy sprzet wytrzyma czy nie okaze sie za maly na taka podroz (jak narazie trasy 500km nie robily wrazenia ani na mojej DR ani na mnie :buttrock: ).

 

Wszystko do dogrania.

 

Pozdrowki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem handbary do Dr i teraz problem.W lewj manetce po wycieciu gumy jest otwor (czyli pusta kierownica) a w prawej (gaz) kierownica jest pelna czyms wypelniona. Co to jest w srodku i czy trzeba to rozwiercic i jakos wyciagnac zeby mozna bylo zalozyc srube rozporowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga złom !!!!!!

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M291329

 

Silnik chodzi tak jak gdyby było w nim pół kilo nakrętek. Niech nikt nie da się nabrać na to co mówi sprzedający że silnik jest ok i wszystkie dr-y tak hałasują. Pewnie rozwalona jest głowica, wałek i dźwigienki zaworowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Mozecie mi polecic jakas w miare tania kierownice do DR350S '94?? Moja juz sie porzadnie powyginala od kilku upadkow i mam zamiar kupic jakas porzadniejsza :icon_twisted: Najchetniej obejrze linki z allegro :icon_mrgreen: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj tomasselli - pare gleb i ciegle prosta :icon_mrgreen: ( a wiadomo ile waza 650 :icon_twisted: ) kosztuje troszke powyzej 100 zl

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem przeszukujac ebaya:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...bayphotohosting

Nie wiem jak wy ale ja sie zakochalem... a tak poza tym to mozna to uznac za okazje zycia. Motocykl praktycznie nowy! Spieszcie sie bo wiecznie tej aukcji nie bedzie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...