Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

to fajnie, a bak jaki jest wielki

moja dt 80 pali 10 na 100:!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja juz pomalu niewyrabiam

Troche za dużo Ci pali. Co do DR to naprawde mało pali. Ja na rajdzie miłaem połowe baku i objechałem trase a koledzy na crosówkach dolewali paliwa z baniek bo nie wyrabiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie co sie stało z tymi wszytkimi DR w wersji hard( bez zadnych S, SE czy SHC) czy wyprodukowali je w tak malej ilosci i tkwia sobie w czelusciach garazy czy poprostu juz sie wykruszyły??

 

Podobno te modele były tylko popularne w USA. W Europie przyjeły się chyba najlepiej wersje S, czego konsekwencje widać dzisiaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, kiedy docierałem DR i jeździłem około 4 tys obrotów spalał 3,30 litra. Sama przyjemność tankowanie takiego "potwora". Jeździsz jeździsz podjeżdżasz z resztą bandy na stację i dolewasz do pełnego baku za 25 pln. Rewelacja!!!

 

Teraz ciągnie ze 4 l. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pooglondam a ile kasy bym potrzebowal na dr 350 w dobrym stanie

wyglad mnie nieinteresuje moze byc do malowania i takie tam

też już bylo nawet nie dawno :banghead: przejzyj sobie cały temat a zapewne wszytkiego sie dowiesz

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2006 - 16:40' post='579577']

dobra pooglondam a ile kasy bym potrzebowal na dr 350 w dobrym stanie

wyglad mnie nieinteresuje moze byc do malowania i takie tam

 

Madrze zrobisz jak kupisz DRke jaro :evil: Najlepszy sprzet za ta cene. Ceny sa rozne. za 5 - 6 kupisz w dobrym [/img]stanie majac farta :evil: 6 - 7 tys. to norma.

 

 

Przy okazji sie chcialem pochwalic moja DRka. Ostatnio pozwolilem sobie na zakup :evil: Chyba sie nie beda czepiac jak wrzuce tu fotke :banghead: :evil: Powiem tylko tyle!! Sprzet idealny :P :

 

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...pe=post&id=2865

 

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...pe=post&id=2860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny sa rozne. za 5 - 6 kupisz w dobrym [/img]stanie majac farta 6 - 7 tys. to norma.

 

czy aby czasami zbytnio nie przesadziles?? wiadomo ze sa tacy ludzie którzy naiwnie kupia 15 letniego sprzęta za cene która czasami cenowo nie odbiega wiele od np: YZf. Zgadzam sie z tym ze DR na naprawde bardzo dobry motocykl ale już swoje lata ma i jego cena jak narazie nie powinna pnąć sie w góre, chyba ze zostanie klasykiem, ceny za granicą kształtują sie na poziomie 1000E ale czasami nawet znależć jakas okazje, a te ceny w polsce to hmmm no wiadomo każdy chce zarobić

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy aby czasami zbytnio nie przesadziles?? wiadomo ze sa tacy ludzie którzy naiwnie kupia 15 letniego sprzęta za cene która czasami cenowo nie odbiega wiele od np: YZf. Zgadzam sie z tym ze DR na naprawde bardzo dobry motocykl ale już swoje lata ma i jego cena jak narazie nie powinna pnąć sie w góre, chyba ze zostanie klasykiem, ceny za granicą kształtują sie na poziomie 1000E ale czasami nawet znależć jakas okazje, a te ceny w polsce to hmmm no wiadomo każdy chce zarobić

 

Ja bralem pod uwage ceny krajowe. Wiadomo ze W Niemczech ceny sa o 1000 - 2000 nizsze ale biorac pod uwage ile zaplacisz za przerejestrowanie to cena bedzie nieznacznie rozniaca sie od krajowej... A poza tym jesli chcesz kupic motocykl pozadny i zadbany to musisz swoje zaplacic. Okazyjne ceny niosa za soba dodatkowe koszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chcialbym wiedziec ile moja Drka pali niedawno ja kupilem wiec nie wiem...koles mowil ze pali 6 litrow ale to by byla przesada...biorac pod uwage jego slowa ze bak Drki miesci 6.5 litra to wole w to spalanie niewierzyc ;) jak narazie przejechalem 126 km po zatankowaniu calego baku i jeszcze nie musialem na rezerwie jezdzic !! Troche dziwne bo koles od ktorego kupiem sprzeta mowil ze na pelnym baku przejechal najwiecej 111 km to niezly LOL :/ fjanie widocznie ma :icon_eek: !! Jesli chodzi o predkosci bo ktos sie pytal to moja idzie okolo 130 km/h tak raczje ormalnie...poszla by wiecej ale moja to supermoto i jest na malych kolach a wiec i predkosc maxymalna jest mniejsza...i tak tu chodzi o przyspieszenie bo najczesciej na trasach jezdzi sie takimi predkosciami...czy to prawda ze przyspieszenie Drki oscyluje w granicach 7.5 sekundy ?? Tak bylo podane w jakims magazynie motoryzacyjnym jak testowali akurat ten motuuuuur :evil: mam nadzieje ze ma takie przyspieszenie :P...Pozdro dla wszystkich...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...