Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

To że moto nie jest chłodzone cieczą wcale nie oznacza że się grzeje, ma takie żebrowanie na cylindrze które pozwalają na odpowiedni obieg powietrza które co jest logiczne schładza cylinder, a moto chlodzone cieczą jest bardzo łatwo zagotować i nie zawsze jest to leprze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem DRki 350 shc :crossy: przeriobionej na supermoto..zajebisty sprzet...pozatym ze dalem sie kumplowi na niej przejechac i mial ku*wa szorowanie po asfalcie :D:(:D...ale do rzeczy...potrzebuje instrukcji obslugi do drki nie musi byc koniecznie do wersji shc...najlepiej po polsku ale o to raczej bedzie ciezko wiec moze byc rowniez w innym jezyku no i oczywiscie juz w wersji windowsa :P ale mam wymagania...hehe :wink: ale bardzo o to prosze bede rozbieral caly motor na kawalki i potrzebuje jakiegos wyjasnienia :banghead: jelsi ktos nie ma tego na kompie a ma ksiazeczke i skaner to bardzo bym prosil to zesnakowac chyba to nikogo nie zbawi a ja w razie potrzeby tez postaram sie odwdzieczyc...moj mail to [email protected] gory dziekuje i pozdrawiam :banghead: P.S- Prosze rowzniej o jakiekolwiek opisy techniczne teog sprzetu...napewno sie przydadza :banghead:

AHA pozatym WIDGET czy czasem to nie ja cie uprzedzilem z tym moto o jeden dzien :banghead: bo tak sie zastanawiam...hmmm...to moto bylo kolo lubinia we wiosce Obora no i przerobione na supermoto...pozdro

Edytowane przez Rembi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonk; DR 350 co 60 motogodzin, Dr 350 S co 1.000 km.

Peace

 

 

A gadasz glupoty ja juz przejechalem od kad go mam 3 tys km i nawet troszke zaworow nieslychac, gdzie jest tak napisane ze co 1000 km. maja byc regulowane, wogole za niedlugo ktos powie ze co 100 km trzeba je regulowac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gadasz glupoty ja juz przejechalem od kad go mam 3 tys km i nawet troszke zaworow nieslychac, gdzie jest tak napisane ze co 1000 km. maja byc regulowane, wogole za niedlugo ktos powie ze co 100 km trzeba je regulowac :icon_mrgreen:

To, że ich ine słychac to nie znaczy ze nie trzeba do nich zaglądać i sprawdzić luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...