Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Co do awarii: to olej był w silniku, ale słaby -Orlen 4T.

Kumpel kupił dr'ę 2 dni wcześniej i nie zdążył porobić wymian. To był pierwszy wyjzad w teren! Woda się do filtra raczej nie dostała bo śmigaliśmy po kałużach- większych przepraw nie zdązyliśmy zrobić .

Ja też uważam, że jakieś uszczelniacze puściły i olejem rzuciło do cylindra. Silnik z wierzchu również jest zachlapany.

Teraz sprawdzałem można odpalić ale cały czas lekko dymi. (w momencie awarii to była chmura dymu)

Nauczka z tego taka, że warto po zakupie przygotować sobie sprzęcik- poprzedniemu właścicielowi nie można ufać.

Pytanie dodatkowe do użytkownika, który ma dr przerobioną na 440 - Warto?

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dr650rs.info-euro.com/forum/ind...c=889&page=0#3

Czy wymiana łańcuszka rorządu w DR 350 przeprowadza się tak samo jak w artykule w linku powyżej?

 

Dałoby się założyć oponę Mitas E-09 o rozmiarze 110/80-18 albo 130/80-18?

Edytowane przez widget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki na tyl kupilem jakies Siffert - nie znam tej firmy ale sprobowac trzeba - cena z przesylka 50 zl wiec nie duzo w porownaniu do nic nie wartego EBC za ponad 70 zl. Czas pokaze co to warte :icon_mrgreen: Jeszcze na przod musze cos dostac,ale na allegro nic nie ma.

 

A po co Ci 130 opona z tylu?? To nie ta klasa motocykla(nie ta waga). 110 w zupelnosci,ja mam teraz 100/100 i jest ok. Dla porownania zobacz na jakich rozmiarach jezdza w MX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pilnie namiarów na kogoś kto robi tarcze hamulcowe na wzór. Kupiłem koło na piaście od dr600 i wszystko pasuje oprócz tarczy, która jest za duża. Bardzo mi zależy poniewaź potrzebne mi do drugiego kpl. kół (supermoto)

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie do Was znawcow tematu...jak wyglada iglica w gazniku w DRce? Jest zakonczona szpicem czy tak na stozek... bo nie wiem czy ten stozek to tak powinno byc... a szukam przyczyny, bo strasznie mi ja zalewa...plywaki sa cale...

dzieki za odp. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pilnie namiarów na kogoś kto robi tarcze hamulcowe na wzór. Kupiłem koło na piaście od dr600 i wszystko pasuje oprócz tarczy, która jest za duża. Bardzo mi zależy poniewaź potrzebne mi do drugiego kpl. kół (supermoto)

 

jeszcze raz w temacie powyżej.

nie sugerujcie się przy ew. zakupie tym co napisałem powyżej. Felga od dr600 jednak nie pasuje do dr350(minimalnie ośka) i właśnie oddaję.

Obecnie poszukuję tylnego kompletnego koła (piasta, zębatka, tarcza)od oryginału dr350.

Jeśli 18 to może być uszkodzona felga bo muszę przeszprychować na 17.

Jeśli ktoś ma 17 to czekam na kontakt - dobrze zapłacę :P

PILNE - SEZON SIĘ KURCZY!!!

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...