Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gdzie w DR sa jakies bezpieczniki bo chyba male spiecie mi sie zrobilo i nie mam ,,pradu''!! :cool:

 

Znalazlem :P

Myslalem wczesniej, ze to regulator napiecia:)

Jak ktos nie wie gdzie sa bezpieczniki to mowie : mala puszka przyczepiona kolo akumulatora :banghead:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik nie chodzi idealnie...ma lekkie nie pożądane dźwięki ale tak mają wszystkie dr jakie dotąd słyszałem oprócz jednej która stoi u tego samego sprzedawcy, tylko akurat do tego "eleganckiego" egzemplarza gdzieś się zapodziało wymeldowanie więc nie da rady go zerejestrować, więc pozostaje tylko ten co na fotkach, nie mówie że jest strasznie źle ale słychać coś jeszcze prócz wydechu, myślałbym że to normalne ale gdy usłyszałem tą co miała nowy tłok, pierścienie, regulowane zawory itp to tego nie było...poza tym jak teren to opony do wymiany, ma nie oryginalny ten uchwyt do klamiki sprzęgła i ktoś wywiercił dwie małe dziurki z tyłu tłumika (wieś tuning)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem kape silnika po utopieniu motocykla(motocykl wpadl do jeziora:D)

Wszystko poskrecane, ale jeszcze nie podjelem proby odpalania dziada(bak jest u lakiernika) ale sprawdzilem tylko czy jest iskra....iskra jest dosc marna ale jest(mowie sobie cholera, pewnie stara swieca...kupie nowa i bedzie ok!) ale patrze, ze w stacyjce nie ma nawet kluczykow i tu sie zaczyna problem Iskra jest na kazdej pozycji stacyjki. oraz na wlaczonym i wylaczonym zaplonie! Co moze byc przyczyna tego?

Jak sprawdzic czy iskra jest odpowiednio mocna ?!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dla odmiany pytanko. Bylem dzisiaj ogladac DRke, przejechac sie i takie tam sprawy. Nie pokoja mnie takie sprawy jak: za wysokie wolne obroty - 1500 - 2000... linka z gazu sie zacina (mam nadzieje ze linka do wymiany - ze to nie przepustnica) z cylindra wydobywa sie slyszalny dzwiek z lancuszka rozrzadu - nie jest tragedia ale go slychac (lancuszek do wymiany? ) tak poza tym to targa jak ta lala... zrobilem se jazde probna i wszystko ok gdyby nie te wolne obroty i gaz. Ma zalozone opony crossowe, chcialem sprawdzic ile poleci i przy 100 km/h dostala taka shimme ze malo a bym z moto nie zlecial - te opony to horror na asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem bardzo szczesliwym posiadaczem tej DR'y: link. Dzisiaj pojezdzilem troche w terenie, ale na tych oponach jezdzilo sie jak na lodzie (jezdzilem pierwsy raz na takim enduro :D.

 

Za ile (moga byc uzywane) i jakie opony sa najlepsze do jazdy w slabym terenie i dojazdow do szkoly?

 

Czy komus po dodaniu gazu obroty nie spadaja? U mnie jest to troche dziwne, dodam gazu, puszcze gaz, obroty utrzymuja sie kolo 4000, wrzucam jedynke, lekko puszczam sprzeglo, obroty spadaja i potem juz tak sie utrzymuja kolo 1500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...