Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co Wam powiem-załamałem się dzisiaj.

Wylookałem pzrez przypadek na allegor jak koles postawił deske na wadze takiej domowej żeby zważyc swoją XR600 bez paliwa. :icon_idea:

 

Dzisiaj postawiłem swoją bicz na wadze właśnie w taki sposób i wskazanie wagi mnie zwaliło z nóg :banghead: .

Przypomne ze wywaliłem z moto:

-zegary z linka i ślimakiem przy kole

-aku z puszką i połowę wiazki elektrycznej

-lusterka kierunki klakson

-tylni błotnik z lampa i tym stelażem metalowym

-musiałem uciąć kawałek ramy pod nowy błotnik

-błotnik z przodu i z tyłu jest z polisprta a co za tym idzie-lżejszy

-podnóżków pasażera też nie stwierdzono

 

Przyznam sie bez bicia ze liczyłem na 110kg z pustym bakiem.

Jak wielkie było moje rozczarowanie gdy waga pokazała 124kg. Nie wiem na ile jej wskazania są dokładne ale teraz bd musiał z tym żyć :evil: że śmigam takim klamotem.

Wiem że wyczyna sie z tego nie zrobi-ba ja nawet nie chcę ale nie ukrywam że mi ta waga czasem przeszkadza jak się zakopie czy zawisnęna zwalonym drzewie w środku ,dosłownie, dupy-chyba czas iść na siłownię.

 

yo

 

 

 

Chyba mi posta wywaliło w kosmos??

Edytowane przez superfastmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Wam powiem-załamałem się dzisiaj.

Wylookałem pzrez przypadek na allegor jak koles postawił deske na wadze takiej domowej żeby zważyc swoją XR600 bez paliwa. :icon_idea:

 

Dzisiaj postawiłem swoją bicz na wadze właśnie w taki sposób i wskazanie wagi mnie zwaliło z nóg :banghead: .

Przypomne ze wywaliłem z moto:

-zegary z linka i ślimakiem przy kole

-aku z puszką i połowę wiazki elektrycznej

-lusterka kierunki klakson

-tylni błotnik z lampa i tym stelażem metalowym

-musiałem uciąć kawałek ramy pod nowy błotnik

-błotnik z przodu i z tyłu jest z polisprta a co za tym idzie-lżejszy

-podnóżków pasażera też nie stwierdzono

 

Przyznam sie bez bicia ze liczyłem na 110kg z pustym bakiem.

Jak wielkie było moje rozczarowanie gdy waga pokazała 124kg. Nie wiem na ile jej wskazania są dokładne ale teraz bd musiał z tym żyć :evil: że śmigam takim klamotem.

Wiem że wyczyna sie z tego nie zrobi-ba ja nawet nie chcę ale nie ukrywam że mi ta waga czasem przeszkadza jak się zakopie czy zawisnęna zwalonym drzewie w środku ,dosłownie, dupy-chyba czas iść na siłownię.

 

yo

Chyba mi posta wywaliło w kosmos??

 

 

Mario moj kolego co ty gadasz tyle wazy !!!!!!!!!! To powiem ci tak wazylem swoja dr kiedys na wadze takiej betonowej co waza tiry i pokazało mi wage 126 kg. Nie wiem na ile to jest prawdziwe ale tamta waga byla dosyc czula. ;) . Moze przez ten twoj metalowy zbiornik ci tyle wazy heheheh :icon_razz: W sumie to mowilem ci kiedys ze niewiele zyskasz, zostaje ci tylko zapierdzieli zębaty duże

 

P.S >>>> Jesli chodzi o siłownie jest wskazana, ja chodze caly czas :D:D:D >> fakt siła jest ale na dluzszych wycieczkach sie szybko męcze takzee............

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario moj kolego co ty gadasz tyle wazy !!!!!!!!!! To powiem ci tak wazylem swoja dr kiedys na wadze takiej betonowej co waza tiry i pokazało mi wage 126 kg. Nie wiem na ile to jest prawdziwe ale tamta waga byla dosyc czula. ;) . Moze przez ten twoj metalowy zbiornik ci tyle wazy heheheh :icon_razz: W sumie to mowilem ci kiedys ze niewiele zyskasz, zostaje ci tylko zapierdzieli zębaty duże

 

P.S >>>> Jesli chodzi o siłownie jest wskazana, ja chodze caly czas :D:D:D >> fakt siła jest ale na dluzszych wycieczkach sie szybko męcze takzee............

DR S w teorii ważyły po 130 kg.

 

Ja jak swoją DR350S `91 postawiłem na wadze w składzie budowlanym dla tirów wyszło mi 156 kg ( pełna seria, pozdejmowane tylko pierdoły typu osłony łańcucha tarcz etc. ) :icon_rolleyes: :banghead: Przy tak niskich masach są bardzo niedokładne niektóre wagi.

 

a siłownia swoją drogą, na zimę jest bardzo dobrym rozwiązaniem ;)

Edytowane przez baklazan22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ta twoja deska wazyla 15kg ?? :biggrin: :biggrin:

 

 

Z deska DR waży 130kg :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Arma Ty mnie nie dobijaj z bakiem bo mi w USA sprzątnęli z przed nosa bak 13L z plastiku za 300zł z wysyłką do PL. :icon_evil:

 

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy z tymi bakami, jeszcze niedawno też myślałem, że plastikowy jest lżejszy lepszy itd, ale ostatnio nie mogąc dojść co jest nie tak z moto zdjąłem bak, żeby go przeczyścić i stwierdziłem że jest on bardzo leciutki. Pewnie różnica w wadze między plastikiem a blaszakiem wynosi mniej więcej litr waszki, więc jak Wam tak przeszkadza to mniej wlewajcie wachy wyjdzie na jedno :biggrin: Co do wagi całego moto to również miałem śmiałe plany odchudzenia ale po przemyśleniu stwierdziłem, że maxymalnie uzyskam ze 2kg i pomyślałem że lepiej dokładnie umyje moto z błota to już prędzej zmniejszy jego wage :biggrin:

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy z tymi bakami, jeszcze niedawno też myślałem, że plastikowy jest lżejszy lepszy itd, ale ostatnio nie mogąc dojść co jest nie tak z moto zdjąłem bak, żeby go przeczyścić i stwierdziłem że jest on bardzo leciutki. Pewnie różnica w wadze między plastikiem a blaszakiem wynosi mniej więcej litr waszki, więc jak Wam tak przeszkadza to mniej wlewajcie wachy wyjdzie na jedno :biggrin: Co do wagi całego moto to również miałem śmiałe plany odchudzenia ale po przemyśleniu stwierdziłem, że maxymalnie uzyskam ze 2kg i pomyślałem że lepiej dokładnie umyje moto z błota to już prędzej zmniejszy jego wage :biggrin:

 

Hehe ja swojej bicz nie umyłem przed ważeniem więc przy okazji zaważę ją na czysto.

 

Nie uwierzycie ale po ostatniej glebie do baku wchodzi mi mniej zupy bo zrobiłem zajebistego wgniota kolanem na całej płaszczyźnie baku z prawej strony.

A tylko mi koło odjechało przednie i poleciałem na lewą stronę i na ryja. :clap: ale w dupie z tym nie bd baku klepał muszę tylko dla symetrii z lewej poprawić z kolana jak na K1.

 

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR S w teorii ważyły po 130 kg.

 

Ja jak swoją DR350S `91 postawiłem na wadze w składzie budowlanym dla tirów wyszło mi 156 kg ( pełna seria, pozdejmowane tylko pierdoły typu osłony łańcucha tarcz etc. ) :icon_rolleyes: :banghead: Przy tak niskich masach są bardzo niedokładne niektóre wagi.

nie no Baku bez przesady tyle to ona nie waży :eek: gdyby tak było to bym już miał dawno pozgniatane nogi :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ta twoja deska wazyla 15kg ?? :biggrin: :biggrin:

 

Ja zwaze jutro swoją to dam znac.

czekamy na wiosne :crossy: :crossy: :crossy: :crossy: :crossy:

 

 

Kto czeka ten czeka na wiosne ja jezdze caly czas :D:D:D: dzisiaj to np mialem bliskie spotkanie z gnojówka do której wpadłem bo myslalem ze to rzeczka. Przynajmniej z wierzchu tak wygladala

 

POZDR !!!! >>> Dla nie poddających sie pogodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy czy przy zmianie zębatki z przodu na mniejszą skracać łańcuch o jedno ogniwo?

Bytam bo zauważyłem że mam peknieta jedna rolkę w łańcuchu a że łańcuch jest na zapince to z jego ponownym zmontowaniu po skróceniu nie będzie problemu.

 

Przy okazji zapytam o smarowanie łańcucha w enduro bo jestem świerzy w temacie a na szosie jedno smarowanie wystarcza na jakieś 400-500km w mojej TDM. W terenie jest już tragicznie :-(

 

Używam smaru teflonowego do enduro Castrol i powiem Wam ze jak tak dalej pójdzie to łacuch bd miał do wywalenia bo się świecą rolki już po paru pzrejechanych km.

 

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto czeka ten czeka na wiosne ja jezdze caly czas :D:D:D: dzisiaj to np mialem bliskie spotkanie z gnojówka do której wpadłem bo myslalem ze to rzeczka. Przynajmniej z wierzchu tak wygladala

 

POZDR !!!! >>> Dla nie poddających sie pogodzie

 

 

Zebym to ja mial opony dobre to bym smigal. :P na łysych boje sie bo lekko gazu i leze.

Na wiosne sie zacznie. Bedzie wieksza frajda;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy czy przy zmianie zębatki z przodu na mniejszą skracać łańcuch o jedno ogniwo?

Bytam bo zauważyłem że mam peknieta jedna rolkę w łańcuchu a że łańcuch jest na zapince to z jego ponownym zmontowaniu po skróceniu nie będzie problemu.

 

Przy okazji zapytam o smarowanie łańcucha w enduro bo jestem świerzy w temacie a na szosie jedno smarowanie wystarcza na jakieś 400-500km w mojej TDM. W terenie jest już tragicznie :-(

 

Używam smaru teflonowego do enduro Castrol i powiem Wam ze jak tak dalej pójdzie to łacuch bd miał do wywalenia bo się świecą rolki już po paru pzrejechanych km.

yo

Osobiście to staram się smarowac co jazdę i po każdym myciu moto. Rzeczywiście ten smar jest jakiś dziwny, ale jego zadaniem nie jest oblepiać rolki tylko dostać się do środka łańcucha pod o-ringami tak, żeby w środku smarować łańcuch.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...