Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, a powiedzcie mi jeszcze, która to śruba do składu mieszanki (nr)?

Rozumiem, że żeby rozebrać gaźnik i dostać się do iglicy to trzeba zdjąć bak?

http://www.wrzuta.pl/obraz/5UbBTTLsnQ/

 

 

Tak naprawdę, to nic bym nie rozbierał. Ja w swojej DR mieszałem w gaźniku i żałowałem, bo nie potrzebnie. Ktoś wczześniej tak jeździł i pewnie było dobrze. Najpierw zacząłbym od zmiany świecy. Świeca to podstawa!!!! Moja DR już nie chciała pod koniec przed sprzedażą jeździć, myślałem że silnik padł, bo jechała za chwile buuuu, postała minute szła dalej i tak wkółko, zmieniłem świece, to nie ten motocykl. A ta świeca była prawie nowa, miała zaledwie 1500km, poźniej założyłem platynową za 56 zł i nawet lepiej zapałał i równiej chodził na wolnych.

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, najprościej zacząć od sprawdzenia świecy i tak też zrobię na początek.

 

Świeca jest NGK Iridium i wg mnie jest ok. Na końcach elektrod kolor jest brązowy. W koło przy gwincie była czarna sadza, która dość łatwo odstała. Wyczyściłem i dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr powietrza umyłem i nasączyłem.

Chyba trzeba się będzie wziąć za gaźnik. Jutro wywoże moto na wieś, robię 1-wszy przegląd techn., a w środę przy nim pogrzebię krok po kroczku żeby nic nie zepsuć :crossy:

Od czego zacząć czyszczenie?

Edytowane przez biedron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gaźniku nie ma opcji od czego zacząć, po prostu rozbierasz i czyścisz co jest brudne, delikatnie go rozbieraj i pamiętaj co gdzie było. Ja za pierwszym razem musiałem podjechać do domu po lapka z serwisówką bo nie pamiętałem jak to do kupy poskładać :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemeczka! Ja znow w sprawie tej nieszczesnej glowicy. Jakbyscie cos wiedzieli to dajcie znac, chodzi mi o glowice w dobrym stanie lub caly silnik tez w dobrym lub B dobrym stanie. Pozdro i prosze o pomoc;p

 

 

Sorki za styl pisania ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Dlaczego DR 350 są duzo drozsze niz DR 650?. Czym sie róznia te 2 motocykle oprócz pojemnoscią?. Za tą samą kase mozna kupic DR 650 z 2000r a 350 z 95. Czy 650 miały gorsze silniki czy jak to jest?.Bardzo prosze panowie o rady. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno róznią sie KM , 350ccm ma ich mniej wiecej 30, widzialem roznce(27KM,33KM) pewnie to blokady itd

Dr 650 ma koło 50KM jesli dobrze pamietam. OGólem suzuki dr 350 jest praktyczniejszy w teren.. Wydaje sie bardziej agresywny, mniej pali i chyba jest lzejszy... Mialem stycznosc tylko z 350 ale polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie ile kosztują popychacze zaworowe do dr 350?? Wlasnie mozecie mi podac jakas strone sklepu z czesciami do dr 350, moze tez byc strona firmy zajmujacj sie regeneracja czesci do dr 350 najlepiej niedaleko malopolski ale niekoniecznie ;p Pozdro i dzieki z gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...