Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy chcialem spytac czy macie jakis patent nas odkrecenie zaslepek. Mianowicie chcialem sprawdzic luzy zaworowe i niestety nie moge odkrecic zalslepki gdzie bede mogl zobaczyc GMP podobie jest z zaslepka wirnika alternatora ;( Gniazda sie obrabiaja a na gwincie nie chce puscic.

 

Licze na jakies dobre rady i Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych

Edytowane przez Szalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chcialem spytac czy macie jakis patent nas odkrecenie zaslepek. Mianowicie chcialem sprawdzic luzy zaworowe i niestety nie moge odkrecic zalslepki gdzie bede mogl zobaczyc GMP podobie jest z zaslepka wirnika alternatora ;( Gniazda sie obrabiaja a na gwincie nie chce puscic.

 

Licze na jakies dobre rady i Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych

Mlotek i przecinak - tak odkrecilem w 2 DR - inaczej nie chcialo isc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tym razem mam do was ja pytanko.

 

W niedzielę byłem pojeździć na torze crossowym w Wiecobrku (niby posiada homologację do MP) i co zauważyłem wczoraj że mam luz na przednim zawieszeniu. Dziwny zbieg okoliczności tor>luz a może był wcześniej. No nie ważne. I wiem już na 100% że wytarte są tuleje ślizgowa amrotyzatora. Teraz pytanie gdzie te tuleje mogę dostać?? Domyślam sie serwis, ale gdzie jest jakiś dobry serwis Suzuki w okolicach kujawsko-pomorskiego. No co do tego jak cieżko pójdzie nie pytam bo dam sobie radę, tylko zastanawia mnie od dłużeszgo czasu jak to jest z tym powietrzem w amortyzatorze. Czy w ogóle pompuje się tam jakieś powietrze? Zauważyłem że o góry jest regulacja, i na dole amorka i nie ma miejsca na to by podłączyć pistolet, jak to ma miejsce w tylnym amorku. Wystraczy poprostu zalać olej i amor zacznie pracować jak wcześniej?? Narazie tyle, zobacze jakie będą sugestie najwyżej dopytam ;)

 

Pozdrawiam

urban :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jaką średnicę ma kolektor wydechowy w DRce ?

 

I czy ten sebring http://picasaweb.google.pl/motocyklieta/TlumikSebring będzie pasować do DRy ?

 

A jeśli nie.. jaki wydech moglibyście doradzić do suzi ?

 

z góry dziękuję za odpowiedzi... :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie stałem sie posiadaczem DR 350. Pytanie dotyczy nie odbijającej dzwigni zmiany biegów. Macie jakieś sugestie jakie mogą być tego przyczyny???? No i odpalanie !!!!!!!!!!! na razie dramat :biggrin:)))))))))

Pozdrawiam wszystkich i liczę na pomoc

Dziś zdjąłem dekiel sprzęgła w swoim deerze i zobaczyłem, że na wałku od zmiany biegów jest zawinięty drucik który pełni rolę sprężyny. Zdejmij dekiel u siebie i znajdź wałek od zmiany biegów. U mnie wysunął się bez problemu tzn.: zdjąłem nóżkę od zmiany biegów z wałka i wepchnąłem wałek do silnika tak, że wylazł mi od strony sprzęgła. Popatrz co tam masz, może ta sprężynka się zsunęła albo pękła nie wiem pokombinuj, pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tym razem mam do was ja pytanko.

 

W niedzielę byłem pojeździć na torze crossowym w Wiecobrku (niby posiada homologację do MP) i co zauważyłem wczoraj że mam luz na przednim zawieszeniu. Dziwny zbieg okoliczności tor>luz a może był wcześniej. No nie ważne. I wiem już na 100% że wytarte są tuleje ślizgowa amrotyzatora. Teraz pytanie gdzie te tuleje mogę dostać?? Domyślam sie serwis, ale gdzie jest jakiś dobry serwis Suzuki w okolicach kujawsko-pomorskiego. No co do tego jak cieżko pójdzie nie pytam bo dam sobie radę, tylko zastanawia mnie od dłużeszgo czasu jak to jest z tym powietrzem w amortyzatorze. Czy w ogóle pompuje się tam jakieś powietrze? Zauważyłem że o góry jest regulacja, i na dole amorka i nie ma miejsca na to by podłączyć pistolet, jak to ma miejsce w tylnym amorku. Wystraczy poprostu zalać olej i amor zacznie pracować jak wcześniej?? Narazie tyle, zobacze jakie będą sugestie najwyżej dopytam :icon_arrow:

 

Pozdrawiam

urban :biggrin:

Przod to tylko odpowiednia ilosc oleju - nic nie pompujesz.

 

PS Nastepnym razem jak bedziesz jechal do wiecborka do daj znac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Chlopaki potrzebuje pilnie sie dowiedziec czy znacie jakas dobra stronke, gdzie mozna kupic tlumik ale z wyzszej polki. Bo chcialbym zmienic w swojej dr ze standardowego na jakis wyczynowy, i ktory by najlpeiej pasowal i ladny bas dawal >>>?????

 

 

Pozdro !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1 tys możesz już wychaczyć cos fajnego.Sam niedawno stałem przed podobnym zakupem jednbak moj budzet wynosił 500zł i kupiłem wydech firmy MONTI motorsport -byłem bardzo zadowolony,oprócz tego że są delikatne i lubia sie gnieść przy glebach-(ale który sie nie gnie),a tak to był lekki w moim przypadku wzrost mocy był odczowalny ,a o dzwięku nie wspomne-piękny choc gfłośny.Szukaj okazji na allegro za tą cene napewno wychaczysz coś fajnego.

 

Mi osobiscie marzy się ten wygar http://www.quad-world.de/shop/catalog/imag...LEOVINCE2QW.jpg

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...