Skocz do zawartości

jazda po lesie w nocy


bohen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Wam dam po lesie :-D Trzeba zgłosić ten fakt do Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, aby zatrudnili więcej strażników leśnych. :) Bo póki co 2 na każde Nadleśnictwo to nie wiele :) No chyba,że latacie po Lasach Prywatnych, to inna historia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanówcie się lepiej - zabawa jest fajna, ale..

sytuacja hipotetyczna (trudne słowo..): jedziesz przez ten las - wpadasz na drzewo, bo nie zdążyłeś go ominąć - i co wtedy? jechałeś sam, nogę masz złamaną, przytomność też straciłeś. jednym słowem - mogiła.

osobiście mówię takim przaktykom głośne i zdecydowane NIE.

(ale na enduro to ja się nie znam, może dla was to normalka... to tylko mój głos rozsądku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez ani na torze motocrossowym ani w enduro nie jezdzi sie samemu :) tylko przynajmniej we 2-3 :D(co by mozna bylo po kogos zadzownic)
Dobże weżmy więc taką sytuacje jak ja mam. Nikt niema enduro więc z nikim niema jeździć a co z tym idzie jeżdże sam (bo co innego zrobić).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najczesciej latam sam :-x w okolicy raczej nie ma endurowcow za wielu a jak sa to lataja od swieta

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po lesie to wielka frajda. Niekótórzy jej nie polecają, bo w drzeffko można puknąć... Różne rzeczy się dzieją na świecie. Skaczesz na bungee i lina się zrywa, wszystko się może zdażyć. Fakt- trzeba jeżdzić ostrożnie, zapoznać się z terenem, nie jeździć samemu. Ogółem trzeba uważać. Moim zdaniem gra jest warta świeczki...PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po lesie to wielka frajda. Niekótórzy jej nie polecają' date=' bo w drzeffko można puknąć... Różne rzeczy się dzieją na świecie. Skaczesz na bungee i lina się zrywa, wszystko się może zdażyć. Fakt- trzeba jeżdzić ostrożnie, zapoznać się z terenem, nie jeździć samemu. Ogółem trzeba uważać. Moim zdaniem gra jest warta świeczki...PZDR[/quote']

zaimponowales mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekótórzy jej nie polecają' date=' bo w drzeffko można puknąć...[/quote']

jesli ktoś ma takie podejście przed wypadem w las, to wg mnie lepiej w ogóle nie wyjezdżac wtedy z domu.

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...