Skocz do zawartości

MOJA ECIA!!!


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ZAMKIECIE widzialem w sklepie w gdyni tel.6219939 a ten BARANEK to umnie tez nie najlepiej wygloda i chce se dac wygiac z nierdzewki

 

Dzięki wielkie za info, a mógłbyś mi jeszcze podać gdzie dokładnie się mieści ten sklep? Daleko nie mam, więc podjadę sobie w wolnym czasie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak moze z 10 miechów moze wiecej oze mniej nie liczylem ;-)) ale dosc dlugo bo to robota calkowicie od podstaw i tak krok po kroku nie na wariata :) jedna zecz na gotowo zrobiona i kartonik

i tak wszystko

a potem tylko poskrecac :D

 

pozdrawiam i na gazie brum brum tra ta ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze, YAGO :)

Viper: mam nadzieję że na tym zlocie na Kaszubach albo jakimś innym będę miał okazję zobaczyć twoją MZ na żywo :D Ale swoją to chyba zakryję jakimś workiem, zeby nie popadła w kompleksy przy Twoim cudeńku :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo. 8)

 

Zrobilem nowe foto mojej maszynki jeszcze lepsze bo w calosci maszynka jest ;)) oto link :http://www.smsnet.pl/~viperpl/motorek.jpg .

 

A dla lubiących oglądac Mz`ki wszystkie foto z ostatniego pstrykania hje hje - az 6 mb ;P http://www.smsnet.pl/~viperpl/ecia_nowe.rar

 

przyjemnego ogladania ...

pozdrooFka 4 @ll :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich: poszukuję zamknięcia od tej klapki przy akumulatorze (nie wiem jak to inaczej nazwać - chodzi o takie zamknięcie z kluczykiem do bocznej osłony na motocyklu chroniącej akumulator) - jeżeli ktoś ma na zbyciu coś takiego lub wie skąd można to zdobyć to bardzo proszę o kontakt.

 

Może to już nie aktualne, ale taki zamek powinien być do dostania w każdym sklepie z art. metalowymi. Takie same zamki montowane są w drzwiach skrzynek elektrycznych. Dostępne są różne rozmiary gwintów, długości itp. (ja też potrzebowałem czegoś takiego :lol: ). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viper jedno mi sie w twojej eci nie widzi a mianowicie:

podgioles tyl- ok ale swiatla zrob na prosto bo to tak troche nie tak ale to moje zdanie wiec jak ci pasuje to mozesz mnie olac ;)

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...