Skocz do zawartości

pierwsze enduro (motorower) co byście doradzili ?


Szymek001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te 120 kg to też plus. taranujesz wszystko co znajdzi się na drodze . A w ogóle odczepcie się od tej DT 80 Waży 120 kg bo to stara konstrukcja. Jednak na te lata (do 96) to bardzo ładnie się trzyma (przynajmniej mój) Nie sprawia większych problemów a naprawa takiego motocykla we własnym zakresie nie jest trudna.

Ts'ka jest z tych samych lat i ma tak udany silnik ze byl/jest montowany przez suzuki przez kilkanascie lat. MImo swoich lata wazy tyle co nic

 

ile jedzie maxymalnie ta ts ? enduroboju ?

Orginalne przelozenie 110-115km/h

 

 

a czy naprawa ts jest trudniejsza?

 

Nie to dokladnie to samo, a czesci do TS sa wszedzie dostepne bo silnik jak w RMX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz na rx'a z tych rocznikow' date=' co prawda mniej biegow ale i tak bym wolal od krowy Dt, to samo co do ts, rownierz bym wybral zamiast DT![/quote']

 

Nie porownoj rx-a do dt. Rx jest 2 w klasie i to praktycznie wyczyn....A dt to poprostu Krówka Milka dla mlodziezy...spokojna, stara, znana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dt80 leciała 110 mierzone z samochodem, i przełożenia miała 48 / 12[to na moc czy predkosc bardziej?bo sie nie znam na tym] i pierwsze 3 biegi miała naprawde mocne...... a reszta na predkosc, ale 1..2...3 i zamykała licznik do 60 :) tylko u mnie bylo cos takeigo ze moja ważyła kolo 80kg .....byla wielkosci simsona.... a silnik 80cc, sprzedawca powiedział że szlif z 50 na 80 8O , silnik nie mial numerów , w dowodzie tez niebylo, zarejestrowana na motorower..... i powiem wam ze rs, mtx, ts, senda nie miały szans...... sprawdzone.. jedynie 3 biegowy rx ze sport. wydechem na moc byl podobny.....ale rx 80 6 biegow też wymiękał... miałem pusty wydech, 80cc i gażnik 17mm, biegów 6 i naprawde zapierdalała...i taką moge polecic, bo i w teren i na miasto była ok,cos jak ts-ki o ktorych mowi enduroguy

w tej mojej to niewiem czy silnik nie byl od lc2 80 ? chłodzona byla cieczą, ale hamólce bębnowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dt80 leciała 110 mierzone z samochodem' date=' i przełożenia miała 48 / 12[to na moc czy predkosc bardziej?bo sie nie znam na tym'] i pierwsze 3 biegi miała naprawde mocne...... a reszta na predkosc, ale 1..2...3 i zamykała licznik do 60 tylko u mnie bylo cos takeigo ze moja ważyła kolo 80kg .....byla wielkosci simsona.... a silnik 80cc, sprzedawca powiedział że szlif z 50 na 80 , silnik nie mial numerów , w dowodzie tez niebylo, zarejestrowana na motorower..... i powiem wam ze rs, mtx, ts, senda nie miały szans...... sprawdzone.. jedynie 3 biegowy rx ze sport. wydechem na moc byl podobny.....ale rx 80 6 biegow też wymiękał... miałem pusty wydech, 80cc i gażnik 17mm, biegów 6 i naprawde zap****alała...i taką moge polecic, bo i w teren i na miasto była ok,cos jak ts-ki o ktorych mowi enduroguy

w tej mojej to niewiem czy silnik nie byl od lc2 80 ? chłodzona byla cieczą, ale hamólce bębnowe

 

Buhahahahahahahah

Czyli niby yamaha dt 50mx z silnikiem od lc2??

Buhhahahaha....Fajny jestes bo jakos srednio wierze ze na takich przelozeniach marny skladak tyle lecial...

A po 2 to niemozliwe zeby takie gowno robilo jak chce prawie najlepsze enduro 50cc jakim jest rx, scigacza 50, honde mtx- bedaca minimalnie slabsza ale duzo lepsza od dt czy sende bedaca wyposana w silnik minarelli am6 czyli najlepszy silnik 50cc :/

Mozesz sie smiac ze sprzedawcy (szlif 50 na 80) buhahahahaha.

Ogolnie albo mega kwas albo super podkolorowales stary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EnduroMax napisał

Rx jest 2 w klasie i to praktycznie wyczyn
Koleś co ty pierniczysz? RX 50 to dla ciebie praktycznie wyczyn? :lol: :-D :lol: :-D Chyba ci się pomyliło z HM CRE :roll: . Jeśli Rx to wyczyn to DT jest sportem...Ogr coś mi tu bajką zalatuje... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś co ty pierniczysz? RX 50 to dla ciebie praktycznie wyczyn? Chyba ci się pomyliło z HM CRE . Jeśli Rx to wyczyn to DT jest sportem...Ogr coś mi tu bajką zalatuje...

 

Ja pierd*** czy ty naprawde nie umiesz czytac?? Rx50 jest 2 w klasie enduro 50 wyposazony w bardzo wytrzymala rame, swietne zawieszenie i minimalnie mniej zmodyfikowany silnik niz w hm cre 50! Jesli masz takie problemy to proponuje lektore postow niejakiego StrzalkaT bedacego specem w tej dziedzinie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do EnduroMax: W innym temacie napisałeś że RX 50 to hard enduro. To w końcu RX 50 to :

a)wyczyn

b)hard enduro

c)sport

d)naked

e)skuter

f)quad

g)6 w 1

 

Co wybierasz?

 

Ja z toba nie moge kur**....pisze ze to hard enduro a nie wyczyn. Proponuje poszukac w slowniku slowa "prawie" i przeczytac definicje...zdziwie cie ale hm to takze ostre hard enduro a nie cross...bo dla towjej informacji hm-a mozna zarejestrowac tak samo jak rx-a a silnik to to samo z minimalnie innym koszem sprzegloym mistrzu.

Albo piszesz z sensem albo sie zamknij bo twoje prawie 400postow w 70dni za duzo nie wnoislo (glownie klotnie z toba) wiec przed napisaniem:

 

POMYSL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikaze 16 :

lol powiec po co mialbym sciemniac? nie mam juz tego moto... ch*j mnie to, pisze jak bylo bo najezdzacie na dt, mowie ze mialem rame od 50 a silnik 80 i wyjebywala te sprzety....ch*j moze byly prawie zatarte ch*j mnie to ,wiem ze je wyjebalem i kazdy sie jarał ze naprawde mocna ta dt..... w co niewierzysz? ze szla 110? ku*wa mozesz zadzwonic do mojego ojca i sie dopytac ,

 

enduro max:

ty za to nie jesteś fajny :-D

marny owszem

wiesz lepiej odemnie ile laciała??

dobra do rx-a nic nie mam, zawieszenie wszystko cacy lepsze napewno nie powiedzialem ze dt lepsza :lol: , ale byl gorszy na prostej , tyle , neichcesz wierzyc niewierz, ale mi nie komentuj tak ku*wa jak niewiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dt80 leciała 110 mierzone z samochodem' date=' i przełożenia miała 48 / 12[to na moc czy predkosc bardziej?bo sie nie znam na tym'] i pierwsze 3 biegi miała naprawde mocne...... a reszta na predkosc, ale 1..2...3 i zamykała licznik do 60 :) tylko u mnie bylo cos takeigo ze moja ważyła kolo 80kg .....byla wielkosci simsona.... a silnik 80cc, sprzedawca powiedział że szlif z 50 na 80 8O , silnik nie mial numerów , w dowodzie tez niebylo, zarejestrowana na motorower..... i powiem wam ze rs, mtx, ts, senda nie miały szans...... sprawdzone.. jedynie 3 biegowy rx ze sport. wydechem na moc byl podobny.....ale rx 80 6 biegow też wymiękał... miałem pusty wydech, 80cc i gażnik 17mm, biegów 6 i naprawde zap****alała...i taką moge polecic, bo i w teren i na miasto była ok,cos jak ts-ki o ktorych mowi enduroguy

w tej mojej to niewiem czy silnik nie byl od lc2 80 ? chłodzona byla cieczą, ale hamólce bębnowe

w terenie kazdy z enduro ktore wyminiles wyzej pokonaloby twoja DT, jezleli wogole to co mowisz jest prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...