Skocz do zawartości

pierwsze enduro (motorower) co byście doradzili ?


Szymek001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde - dawno mnie nie było na forum :!:

A więc tak, to ja jestem szczęśliwym posiadaczem TSki, Zarejestrowana na motorower, V-max 110, silnik jak pisał enduroguy jest po remoncie, cyka jak laleczka. Cena za TS wynosi 2800 do negocjacji. Zawieszenie tylnie posiada regulacje napięcia wstępnego, a przednie jest zaadoptowane od Yamahy DT50mx i posiada powietrzną regulacje twardości :!:

Tak z bajerów to moge powiedzieć że TSką na 3 a jak ktoś umie to i na 4biegu można łapać boki, a na 2biegu staje z gazu na koło :!:

Heble są na tyle dobre że można bezproblemowo zrobić stoppie :!:

Wydaje mi się że przy twoim wzroście TS będzie idealnym wyjściem, ja mam 175cm i jest całkiem dobrze. Jeżeli jesteś zainteresowany to daj znać.

P.S. - Zależy mi na szybkiej sprzedaży ponieważ mam chcice na 125ccm, co za tym idzie napevno dogadamy się co do ceny :!:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63688282

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pały złapią to sie jeszcze zapłaci mandat.. i trza bedzie zarejestrować na motor a nie na motorower..

 

Jak cie zlapia i beda chcieli to zawsze cos znajda :) Poza tym widze ze tak jak ja chodzisz do 3 gim i czym ty sie przejmujesz ja kolega ENDURO i wielu wielu innych smigamy po lasach i innych takich rzeczach na wyczynowych setkach gdzie wogule nie ma oswietlenia i takich bajerow i jak by cie wtedy policja zlapala to by byl problem ale nikt sie nie przejmuje tylko smiga Enduroguy Plocho eloelo na wyczynowych enduro smigaja po lasach i miescie (eloelo wr 250f lat 15) i tez nikt nie widzi problemow

 

p.s. nie namawiam cie do takiej jazdy ale powiem ci ze jak chcesz jezdzic zgodnie z prawem to nawet na komarku pojedziesz wiecej niz przepisowe 45 km/h jak masz rejstracje na motorower to ci pan wladza moze po jaj.... poskakac :) takie jest moje zdanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z bajerów to moge powiedzieć że TSką na 3 a jak ktoś umie to i na 4biegu można łapać boki, a na 2biegu staje z gazu na koło

Heble są na tyle dobre że można bezproblemowo zrobić stoppie

przepraszam, że ja taki ciemny ale co to heble, co to "łapać boki, i stoppie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kolega ENDURO i wielu wielu innych smigamy po lasach i innych takich rzeczach na wyczynowych setkach gdzie wogule nie ma oswietlenia i takich bajerow i jak by cie wtedy policja zlapala to by byl problem ale nikt sie nie przejmuje

Dokładnie.Mnie w ogóle nie ciągnie do asfaltu :!: .Pzdr dla Zielorza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 km 120 km/h

Chyba sobie jakies jajca robisz?? 120km/h Dt80 hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah

NIgdy nie kupił bym TS

TRudno jak wolisz 12konna 120kilogramowa krowe to Twoj wybor. Ja bym wolal 15km przy masie 90kg....

JA proponuje dorwac DT 80 zarejestrowana na 50 i odblokowac ja !!

Ja proponuej posluchac innych uzytkownikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Enduroguy 120

fajnie to niewiele mniej niz RS80 :)

JA nie mam pojecia dlaczego porównujecie dt 80 do ts po full tuningu jak zrobisz w DT takie same zabiegi to dopiero porównujcie

Hmmm zalozenie najtanszego cylindra 70cc (i tak mniejsza pojemnosc niz DT bo Dt to 80cc) i wyprucie dyfuzora+ zdjecie koncowki to taki extra tuning dla Ciebie? Przeciez w DT to sie nazywa po prostu odblokowanie. Pozatym od tego wagi raczej nie ubedzie :) .

BTW jak DT80 leci 100km/h to juz jest naprawde spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 120 kg to też plus. taranujesz wszystko co znajdzi się na drodze :-D. A w ogóle odczepcie się od tej DT 80 :mrgreen: Waży 120 kg bo to stara konstrukcja. Jednak na te lata (do 96) to bardzo ładnie się trzyma (przynajmniej mój) Nie sprawia większych problemów a naprawa takiego motocykla we własnym zakresie nie jest trudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...