Skocz do zawartości

Blokada 6 biegu w RED ROSE??


rzemyk90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktory rocznik? Jesli ponizej 99 to ma orginalnie 5 biegow. Poza tym nie ma chyba czegos takiego jak blokada biegow

 

No jest rocznik 93r. Ale jestes tego pewnien?? Bo np. w RX z 93r. mialy 6 a przeciez te same piece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest rocznik 93r. Ale jestes tego pewnien?? Bo np. w RX z 93r. mialy 6 a przeciez te same piece.

Jak se przekladke skrzyni zrobisz to będziesz mial6 biegów :lol:

moja RS'ka jest z 93 roku i ma 5 biegów i ta Red rose też ma 5 biegów.Koniec kropka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. pytanko troszke odbiega od tematu:P Jak sie dorobi większy bieg to moto będzie się wkręcać na większe obroty? szybciej jedzie?? Bo w mojej Sendzie jak jade to czuje jak by brakowało mi kolejnego biegu jak motor się rozpędzi... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie dorobi większy bieg to moto będzie się wkręcać na większe obroty?

jak chcesz to zrobic?? jakis new tuning.

 

Bo w mojej Sendzie jak jade to czuje jak by brakowało mi kolejnego biegu jak motor się rozpędzi...

jak masz na przyspieszenie to zmien na predkosc , proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Jak se przekladke skrzyni zrobisz to będziesz mial6 biegów''

 

 

O ile mi sie wydaje to on żartował... Przekładke skrzyni to chyba o wstawienie skrzyni od sprzeta 6 biegowego?? A to sie nie oplaca... A biegu to kazdemu brakuje w kazdym motocyklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Jak se przekladke skrzyni zrobisz to będziesz mial6 biegów''

 

 

O ile mi sie wydaje to on żartował... Przekładke skrzyni to chyba o wstawienie skrzyni od sprzeta 6 biegowego?? A to sie nie oplaca... A biegu to kazdemu brakuje w kazdym motocyklu

Przełożyć skrzynke szóstke do sobie można do sima :)

A z tym brakiem biegu to jest tak, że jak masz przełożenie na przyśpieszenie to ci się wydaje że moto ma niewiem ile siły więcej a jak się wsadzi na przedkosc to vmax wzrasta nieznacznie a przyśpieszenia niema wcale :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...