Skocz do zawartości

Wtorkowe treningi - Tor Poznań...


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek Ł.- szkoda gadac- nudny Gosc ;-]- Profesor-jezdzi jak po sznurku i nie mozna liczyc na jakiekolwiek afery!  :twisted:

 

Witka

 

stary jestem, to i nudny - narysowałem se kreskę na asfalcie dookoła toru no i po niej jeżdżę :-D

 

Pozdrówki i dzieki za fotki :)

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Ł.- szkoda gadac- nudny Gosc ;-]- Profesor-jezdzi jak po sznurku i nie mozna liczyc na jakiekolwiek afery!  :twisted:

 

Witka

 

stary jestem, to i nudny - narysowałem se kreskę na asfalcie dookoła toru no i po niej jeżdżę :-D

 

Pozdrówki i dzieki za fotki :)

 

Tomek

 

He he witaj, z ta kreska to chyba prawda! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatelepało kierychą, i obejrzałem sobie przednią lampę od góry

dobrze, że wygasło ! napewno ja bym miał kloca i przy pierwszym przystanku musiał bym wytrzepać z kombi :( co do tej linii asfalt-trawa może i masz racje ! ale i tak wyglądało groźnie !

I jeszcze kolegi Arka K. :

szkoda, że mnie nigdzie nie ujął ;(

 

pozdrówki serdecznie dla wszystkich, bo zapewne temat wygasnie do następnego sezonu ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysian i Arek zrobili super foty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może macie też fotki z wcześniejszych wtorków???? .Luzer spoko temat nie wygaśnie jak mu nie pozwolimy wygasnąć!!!!!!!!!! Pozdro :( Yahhooo jak masz możliwość to podaj linki do innych zdjęć (może znajde tam siebie;)))) ) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę gorzej już ci idzie po tej glebie - mamy rację ?

niestety tak... jakos nie moge sie przelamac. mam wrazenie jakbym zatracila poczucie gdzie jest granica, moze odezwal sie rozsadek? boje sie znowu przegiac. w ogole jakos tak chaotycznie jade :P mam nadzieje ze przez zime mi przejdzie

podejrzewam tez ze mam przestawione zawieszenie, bo troche inaczej sie teraz motocykl prowadzi (plywa mi w zakretach...) :?

 

dosyc tej doliny. dzisiaj pierwszy raz jezdzilam crossem i musze przyznac ze mi sie spodobalo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze przez zime mi przejdzie

nie wątpie w to ! ah już się nie mogę doczekać next treningów ! (chyba, że jeszcze w tym sezonie niemcy dadzą nam pojeździć - ale tylko tak piszę ! nie mam pojęcia jak to się odbywa u szwabów i czy czasem tor nie jest zamknięty na dobre !)

(plywa mi w zakretach...)

mi też zaczął pływać, ale ze swojego doświadczenia wiem, że u mnie łożyska główki ramy sie już wysiepały to one to powodują !

dzisiaj pierwszy raz jezdzilam crossem

zazdroszę ! sam się na to szykuję ! ale narazie nie mam od kogo pożyczyć aby w teren wylecieć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam tez ze mam przestawione zawieszenie, bo troche inaczej sie teraz motocykl prowadzi (plywa mi w zakretach...)  :?  

 

Niech ci ktos poluzni zawieszenie na polkach i osce - moze sie tylko naprezylo, przy takich szlifach to sie czesto zdarza. Jak nie pomoze, to trzeba pomierzyc czy cos sie tam nie skrzywilo, to niestety jest mozliwe - u mnie po podobnej glebie na torze byla skrzywione delikatnie polki, jedna golen i oska, na szczescie delikatnie i dalo sie wyprostowac. A objawy byly podobne do twoich.

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra wiadomość dla ścigających się na torze-wyczytałem że w przyszłym roku ma być wymieniana nawierzchnia na torze,będą też zmienione krawężniki.Dojdą też nowe klasy w MMP-R1 Cup(nagroda główna Yamaha R6 2006)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...