Skocz do zawartości

Poznań - Borki (umawanie się na zlot)


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe z POznania nikt nie jedzie??????? Wstyd

no właśnie dziwię się, że jak przychodzi jakiś wypad to jest cisza :)

Ja pycę w piątek dopołudnia.

Mama nadzieję, że jutro padać nie będzie i się spikniemy na torze - obgadam z tobą spawę wypadu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Jarocin - Kalisz - Zduńska Wola - Smardzewice (Borki)

albo Września - Konin - Turek - Łódz - Smardzewice (Borki)

chyba innej opcji nie widzę ! no i w razie gdyby była to 2 z wymienionych tras to oczywiście nie Kulczyka posesją prawda ??? (22 zł do Konina by wyszło !) Dominiku jak zalanowałeś trase ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Jarocin - Kalisz - Zduńska Wola - Smardzewice (Borki)

albo Września - Konin - Turek - Łódz - Smardzewice (Borki)

chyba innej opcji nie widzę ! no i w razie gdyby była to 2 z wymienionych tras to oczywiście nie Kulczyka posesją prawda ??? (22 zł do Konina by wyszło !) Dominiku jak zalanowałeś trase ?

 

Mozliwa jest jeszcze kombinacja powyższych tras, tzn. Jarocin-Rychwał-Turek z możliwością nie wjeżdżania do Łodzi (przez Piotrków i wtedy kawałek niby autostrady na Wawę). Z tego, co wiem, remonty pod Uniejowem już się skończyły.

Tak na marginesie, planujecie podróż w tempie andante, moderato, czy też raczej allegro :?: :) Czy, nie daj Boże, presto 8O :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andante' date=' moderato' date=' czy też raczej allegro Czy, nie daj Boże, presto [/quote'']

zamieść kolego sprostowanie z uwzględnieniem przedziałów prędkości - bo mi się spodobało :mrgreen:

 

Proszę bardzo :)

andante (idąc): 76-108

moderato (umiarkowanie): 108-120 (OT, od razu mamy pochodzenie słowa moderator :twisted: :P )

allegro (prędko): 120-168

presto (śpiesznie): 168-200 8O :D

Tylko żeby nie było, że się mądrzę :( , też mi się to spodobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start - godz. 8.00

tempo zapewne MODERATOrowe :-) (w końcu nazwa zobowiązuje)

Myślę że polecimy jak w zeszlym roku po lini najmniejszego oporu ;-)

Poznań :arrow: Kórnik :arrow: Jarocin :arrow: Kalisz :arrow: Sieradz :arrow: Alexandrówek :arrow: Wadlew :arrow: Piotrków boczkiem... :P :arrow: Smardzewice :arrow: Borki

stop - planowana godz. to 12.00

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Allegro, allegro, żadne tam MODERATORowe!!!

Znaczy się zapier*alamy, ale tak, zebym lefta gdzieś nie pogubił z tyłu, w lesie, krzakach jakiś czy cóś... ;):P:P Zartuję, oj dobra dobra :P)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę wygrzebać się z grypy do piątku wieczora (tzn leżeć grzecznie w wyrku) w sobote smyknąć na zakończenie sezonu i prosto z tamtąd na Borki - kurde, oby się udało !!! skoro MODERATO liczycie do 4 godzin to lecąc PRESTO powinenem w 2 godzinki obrucić :P

P.S. w niedzielę o której wracacie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...