Skocz do zawartości

Poznaniacy, pytanko do Was:


Rekomendowane odpowiedzi

Znacie niejakiego Roberta Marciniaka z Poznania?

koleś sprzedaje na allegro pod nickiem bocian5000

 

Wygrałem 27.09.2005 jego aukcję: alam do motocykla, dostałem nr konta, przelałem kasę i zero kontaktu z kolesiem. Piszę, dzwonię - nic. Przy tym widzę, że codziennie loguje się na allegro. Kawał sku***syna. Niby dopiero 10 dni minęło... nie zamierzam mu tego przepuścić.

:P :P ;) ;) :D :D :D :D :P

Mieliście sami takie akcje na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w żadnym wypadku nie jedź do niego i nie strasz, bo i Ciebie ukarają, poprostu zgłoś to na policje, allegro udostępni Ci wszystkie potrzebne informacje i odzyskasz pieniądze! Aha i napisz na głównym forum allegro że niejaki bocian5000 Cię oszukał, będzie to przestroga dla innych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oszuści są wszędzie , ja zostałam oszukana raz .....przez goscia (zbyszek-tychy ) wiem że oszukał więcej osób (pod innymi nickami)bo pisali do mnie że oddają sprawe na policje, ale jak to się zakończyło tego nie wiem , ja swojej kasy już nie odzyskałam :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kupiłem u niego jeden alarm, rozleciał się, wymienił mi na drugi, też się rozleciał, wymienił znowu za free na trzeci. No i ten trzeci alarm działa już cały ten sezon odpukać. Myślę, że ten koleś nie oszuka, moze akurat ma urlop? On sporo sprzedaje. A jakby co, to wiem gdzuie urzęduje (ulica, dom itd).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem facet ma sporo negatywów bo 33 ale to tylko 2%..co do jego namiarów to powinienes dostac w liscie od allegro.

jesli mi podasz jego dane i ulice gdzie mieszka moglbym ustalic jego tel.stacjonarny-mam taki program-<jesli mialbys problemy zna informacji>

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odzew

 

Myślę' date=' że ten koleś nie oszuka, moze akurat ma urlop?[/quote']

tak też myślałem, ale na allegro widać datę i godz. ostatniego logowania użytkownika

adres oczywiście dostałem w mailu

narazie powiadomiłem allegro i czekam na odp.

 

[ Dopisane: 07-09-2005, 21:45 ]

uff dostałem dzisiaj przesyłkę od bociana5000, zapomniał jednak dorzucić obiecanej w aukcji instrukcji i schematu; napisałem prośbę o przesłanie ale trudno się spodziewać, skoro do tej pory nie raczył nawet maila napisać; może ma ktoś z Was takie ustrojstwo? nazywa się afunti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...