Skocz do zawartości

Mam okazje kupić yamahe yz 500


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się' date=' ale nie popadajmy w przesadę-na DT wygodniej się po prostu jeździ na siedząco,[/quote']

Ja sie z tym nie zgodze. W ostrzejszym terenie przy jezdzie na siedzaco caly czas bys mial dupe w powietrzu wiezdzajac w wiekszy dol :) . Pozatym na stojaka sie lepiej balansuje sprzetem.

kwas kolega ma motorek może go sprzeda' date=' silnik od cz 350 ale będzie zakładał od mz 250, bo ten od cz troche zniszczony. Plastiki oryginalne acerbisa czerwone, jednym mankamentem jest to że bak ma od mz a nie od crosa, jak bedziesz zainteresowany to wal na gg[/quote']

moze bys napisal jaka marka i model, bo motorek to niewiele mowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bys napisal jaka marka i model' date=' bo motorek to niewiele mowi Wink[/quote']

wiesz co rama jest od cz cross, a plastiki ma od hondy czerwone acerbisa, a silnik zakłada od mz 250 taki składak ale wygląda nieźle tylko że bak ma od mz a chciałby kupić od jakiegoś crossa, może masz kogoś kto by chciał sprzedać bak od crossa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo' date=' ja też[/quote']

I jak było :?: ,ja się namieszałem tyle wajchą zmiany biegów że łohoho.Ale było spoko,da sie jeździć w terenie crossem chociaż nie ma dolnych zakresów obrotów...poprostu trzeba umieć :mrgreen: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się' date=' ale nie popadajmy w przesadę-na DT wygodniej się po prostu jeździ na siedząco' date='[/quote'']

Ja sie z tym nie zgodze. W ostrzejszym terenie przy jezdzie na siedzaco caly czas bys mial dupe w powietrzu wiezdzajac w wiekszy dol :) . Pozatym na stojaka sie lepiej balansuje sprzetem.

Dlatego napisałem że w ostrzejszym terenie wstawałem, niedokładnie przeczytałeś :D

I jak było ,ja się namieszałem tyle wajchą zmiany biegów że łohoho.Ale było spoko,da sie jeździć w terenie crossem chociaż nie ma dolnych zakresów obrotów...poprostu trzeba umieć

Jechaliśmy lasem-między drzewami, i polami (zboże już skoszone :P )

W lesie cały czas jedynka/dwójka/pólsprzęgło, moto bardzo dostaje w dupe, chyba nawet gorzej niż na torze. Ale ogólnie enduro to super sprawa, nawet na crossówce (jechaliśmy ja i dwaj kumple na YZ 125)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My planujemy jechać w trase w jedną stronę 60KM za 2 tyg w niedziele. Grupa gdzieś około 15 osób w tym panienka na quadzie Raptorze 660(zapierdziela na tym ostro),a tak to wiara po 25-35 lat nie licząc weterana na EXC 200 65lat ma :) ,i ja z moim qmplem(WR 250F)16lat.Trasa podobno dość trudna dużo stromych wzniesień.Pożyjemy zobaczymy :D ,fotki może uda się trzasnąć :twisted: .Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My planujemy jechać w trase w jedną stronę 60KM za 2 tyg w niedziele. Grupa gdzieś około 15 osób w tym panienka na quadzie Raptorze 660(zapierdziela na tym ostro)' date='a tak to wiara po 25-35 lat nie licząc weterana na EXC 200 65lat ma ,i ja z moim qmplem(WR 250F)16lat.Trasa podobno dość trudna dużo stromych wzniesień.Pożyjemy zobaczymy ,fotki może uda się trzasnąć .Pzdr[/quote']

Bierz karnister w plecak :) . Ja po wypadach ponad 100km dziennie jestem tak zmordowany ze to poezja :mrgreen:

Dlatego napisałem że w ostrzejszym terenie wstawałem' date=' niedokładnie przeczytałeś [/quote']

OK sorki :D

wiesz co rama jest od cz cross' date=' a plastiki ma od hondy czerwone acerbisa, a silnik zakłada od mz 250 taki składak ale wygląda nieźle tylko że bak ma od mz a chciałby kupić od jakiegoś crossa, może masz kogoś kto by chciał sprzedać bak od crossa [/quote']

A myslisz ze kazdy cross ma taki sam bak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem.

www.bikepics.com . Polecam ta stronke! Jak znasz modele motocykli crossowych to na zdjeciach mozna je porownac i znalesc roznice w wygladzie (miedzy innymi baku). ZEby bylo latwiej wymienie te bardziej znane: KTM SX , Kawasaki kx , Yamaha Yz , Honda cr , Suzuki rm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz karnister w plecak . Ja po wypadach ponad 100km dziennie jestem tak zmordowany ze to poezja

Ciekaw jestem ile mi spali Cr 125??.Łącznie będzie ze 100km.Trasa raz podjazdy co ledwo wyjedziesz i łąki polany co wpinasz 5 i śmigasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.bikepics.com . Polecam ta stronke! Jak znasz modele motocykli crossowych to na zdjeciach mozna je porownac i znalesc roznice w wygladzie (miedzy innymi baku). ZEby bylo latwiej wymienie te bardziej znane: KTM SX ' date=' Kawasaki kx , Yamaha Yz , Honda cr , Suzuki rm

[/quote']

 

Znam tą stronę ale niewiem jaki będzie pasował

 

[ Dopisane: 13-09-2005, 21:18 ]

brawo odpowiedziales sobie Razz na innych mocowaniach tez by mogl odpsac

 

Ale na śrubach :?: chyba ciężej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...