Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

No, to po sześciu latach brykania na Bonnevillu przyszedł czas na zmiany...

Kupiłem sobie... nowego Bonnevilla :biggrin:

Nówka sztuka Bonneville T120 (silnior 1200 cc, 105 Nm momentu obrotowego przy 3100 rpm). Jeszcze nie jeżdżony. Stoi na razie w salonie przy Łopuszańskiej (można go tam sobie oblukać) i czeka na parę gadżetów, które do niego dobrałem - tak, jak do starego Bońka: szyba, gmole, wygodniejsze siedzenie dla mojego starego dup...ska i sakwy. Będzie jeszcze tempomat, ale to gdzieś pod koniec lipca, bo podobno Angole nie wyrabiają z zamówieniami. Kolorek: srebro z czerwienią. Normalnie śliczności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzęt wreszcie odebrany, zdjęcia zrobione, tylko nie mam zielonego pojęcia, jak je wkleić na tym forum :sad:

Klikam "Grafika", otwiera mi się okienko "Adres URL", wklejam adres z hostingu... i wychodzi mi "Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam.jpg. Zwykłe zdjęcia ze zwykłego aparatu. Na każdym innym forum wklejam "nawias kwadratowy" img "nawias kwadratowy" link z hostingu "nawias kwadratowy" ukośnik img "nawias kwadratowy" i jest OK. Tutaj to nie działa.

Napisałem "nawias kwadratowy", bo jak chciałem użyć symbolu z klawiatury to też mi wyszedł komunikat "Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum". Normalnie czary jakieś :blink:

A tak wracając do tematu... Motór jeździ bardzo fajnie. Na razie oczywiście go oszczędzam - docieranie. Przez pierwsze 480 km (300 mil) według fabryki nie powinienem przekraczać 4000 rpm. Na szczęście maksymalny moment obrotowy jest przy 3100 rpm, więc mimo wszystko trochę można pojeździć :)

Siedzenie jest trochę wyżej niż w moim starym Bońku i siedzi się tak jakby bliżej przodu. Ale pozycja też naturalna i niewymuszona. Jak to w neoklasyku.

W starym silniku czopy są przestawione o 360 stopni - jak w maluchu. I odgłos paszczowy to takie brrrrrrrr. W nowym czopy są przestawione o 270 stopni i zamiast brrrrrrrrrr jest ŁUP ŁUP ŁUP :biggrin: Nawet na standardowych tłumikach nie jest źle.

No i co 1200, to 1200! Odkręca się gaz - silnik trochę szybciej ŁUP, ŁUP, ŁUP, a motocykl ziuuuuu...

Jest parę fajnych gadżetów. Diodowe światła dzienne, ogrzewane manetki, dwa tryby jazdy Road i Rain (w trybie "deszczowym" silnik jest mocno "przymulony", ABS i TCS też pewnie inaczej reaguje). Jak pisałem wcześniej, czekam jeszcze na tempomat, bo tego akurat nie ma w standardzie.

Dobra... kończę, bo mi wyjdzie reklama, a w końcu nie o to chodzi :wink:

Edytowane przez Stefanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ogarnąłem.

Moja mała kolekcja, czyli stary i nowy Trampek Bonifacy w całej okazałości. Stary w full wypasie, nowy jeszcze czeka na gadżety.

DSCF2870.jpg[/url]">DSCF2872.jpg

[/url]">DSCF2873.jpg

[/url]">DSCF2874.jpg

[/url]">DSCF2875.jpg

[/url]">DSCF2876.jpg

[/url]">DSCF2877.jpg

[/url]">DSCF2878.jpg

[/url]">DSCF2879.jpg

[/url]">DSCF2880.jpg

[/url]">DSCF2881.jpg

[/url]">DSCF2882.jpg

Edytowane przez Stefanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej muchoszczelny. Wiem, nie każdemu musi się podobać. Nawet mnie samemu nie bardzo się podoba, bo jest duża i płaska, ale naprawdę się przydaje. Ma jedną poważną zaletę - jest na szybkozłączu. Do pokręcenia się po mieście dla lansu, można ją spokojnie odpiąć w trzy sekundy. Zdejmujesz sakwy, zmieniasz siedzenie na standardowe (podobne, jak w tym nowym) i masz klasycznego nakeda. Natomiast w trasie, bez szyby, powyżej 120 to jest walka z wiatrem - zero przyjemności (przynajmniej dla mnie, może niektórzy to lubią). Z szybą jadę sobie spokojnie wyprostowany, jak na turystyku.

A że się komuś nie spodoba? Jest mój i to ja decyduję, jak ma wyglądać :)

I dlatego nowy też będzie miał szybę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zdjęcia nowego Bonifacego. "Miętkie" siedzenie, gmole (wcześniej czy później każdy motocykl się położy :biggrin: ), szyba (totalny oldskul - podoba mi się jak nie wiem co) no i kuferki (w rzeczywistości nie są taaakie duże - to tylko perspektywa na zdjęciu, ale i tak łącznie 30 l). Generalnie jestem zadowolony. Gadżety wyglądają lepiej niż na rysunkach w konfiguratorze :)

 

 

DSCF2945.jpg

DSCF2946.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...