Skocz do zawartości

Sobotnie latanie cz2.


mlodywital
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest bardzo dobry pomysl Smile Bądzcie u mnie ok 9:30 i spoko dojedziemy na 10 na orlen. U mnie czyli najlepiej na rogu Al. Jerozolimskich i Regulskiej. Z tamtąd polecimy tajnymi skrótami do Janek Very Happy

 

Ja czekam na orlenie nie zapomnijcie o mnie

Niebieski GS taki maly moze mnie nie ominiecie :)

 

[ Dopisane: 01-09-2005, 17:51 ]

chętnie bym się z wami zabrał bo do kilec mam rzut beretem ale moja 251 bedzie blokowała grupe,szkoda Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

 

a ile mozesz jechac swoim motorkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez planuje zmienic ale dopiero po sezonie, teraz troszke szkoda kaski

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: 02-09-2005, 23:44[/i:] ][/size:]

chętnie bym się z wami zabrał bo do kilec mam rzut beretem ale moja 251 bedzie blokowała grupe,szkoda Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

 

Jak widzicie KBK przejechałby się z nami, zabralibyśmy go po drodze około 30 km od Kielc. Troszkę będziemy musieli odpuścić, ale z powrotem możemy podjechać w jakieś ciekawe miejsca, które on jako tamtejszy TUBYLEC zna.

A na koniec zaproponował jakieś palenie ognie gdzieś u niego.

Co wy na to ?

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: 02-09-2005, 23:45[/i:] ][/size:]

chętnie bym się z wami zabrał bo do kilec mam rzut beretem ale moja 251 bedzie blokowała grupe,szkoda Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

 

Jak widzicie KBK przejechałby się z nami, zabralibyśmy go po drodze około 30 km od Kielc. Troszkę będziemy musieli odpuścić, ale z powrotem możemy podjechać w jakieś ciekawe miejsca, które on jako tamtejszy TUBYLEC zna.

A na koniec zaproponował jakieś palenie ognie gdzieś u niego.

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumujmy,

 

spotykamy się o 10ej na orlenie (ja z robertem, robertem2, arturem wcześniej), jedziemy oblookać sprzęt, po drodze zabierzemy KBK, później postraszymy okoliczne staruszki :)

 

poczekajcie na nas (alby my na was) na tym orlenie,

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 10:15 realnie wystartujemy z tarczyna' date=' wiec +/- 1h i bedziemy [/quote']

 

spoko,b ede na was czekał pod barem MAGDA,FIOLETOWA mz etz 251,miniecie ORLEN w suchedniowie,taki wiekszy,póżniej bedzie centrum samochodowe ACCARza centrum jest bar,pod tym barem bede czekał,po tym jak skoczymy do kielc mozemy jechac obejrzec cbr 600 do s

przedania sprowadzona z niemiec,jak by się coś zmieniło to dajcie znać

886396111 :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dziekuje,fajnie było pojezdzić,i :P za to że poczekaliście aż zmienie sobie dętke,może jak sobie kiedyś kupie coś mocniejszego to polatamy szybciej,pozdrawiam :P

 

[ Dopisane: 05-09-2005, 09:04 ]

byłem jeszcze wczoraj oglądać CBR 600 z 87 roku,sprowadzona z niemiec rok temu,nie rejstrowana,ma przejechane 46 tyś z hakiem,silniczek chodzi ładnie,ale była juz malowana,koles powiedział że chce 4400 ale jeszcze troche by opuścił,plus koszty rejasracji,ale kurde nie mam pieniędzy :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...