Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przemko, ja bylam na nim rok temu. Fajna sprawa...no i policja sparwdzala przeglady moto kazdego uczestnika - motocyklisty. Chyba o tej samej imprezie mowimy??:icon_razz:

 

W Boja cos kolo 14 to bedzie...przyjedziecie do mnie wczesniej, posiedzicie, kawke wypijecie :P i potem przejedeziemy sie kawalek do dzieci..posiedzimy, popatrzymy, dzieic poogladaja :) i mozemy leciec do Cichowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti a ty chcesz/mozesz w piatek tez pojezdzic?

Irek sie tez sie nie odzywa.

 

Bo mozna tak ze my pojedziemy z leszna do bojanowa pozniej przez pepowo (jak Pierun by chcial tez jechac) i stamtad do gostynia?

 

Ario wez lepiej caly motor z samym kolem niewiele zrobicie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poporstu festyn z okzazji Dnia Dziecka. Orgaqnizowany jest dla dzieci z Boja i Gołaszyna i poprstu w zeszlym roku komendant policji zapytal sie taty czy by nie zaprosil jakis swoich koolegow mtocyklistow, aby dzieci mialy na co popatrzec, itp. W tym roku to samo bylo. I ja sie jeszcze dołaczylam :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której to jest po południu? :biggrin: Bo ja jutro muszę jeszcze gdzieś skoczyć samochodem i w sumie też nie wiem dokładnie na którą się wyrobię... Ale chętny jestem jak najbardziej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 14 to raczej kiepska godzina, poniewaz niektorzy jeszcze pracuja. Ario chcial jechac ale on chyba do 15 jest w pracy, ja wroce z wrocka kolo 12-13 zalatwie wszystko w wydziale komunikacji i chcialbym jeszcze zjesc obiad.

Wiec mysle, ze tak bardziej 15-16 bedzie wszystkim pasowala :)

Co wy na to? Ario, Irek? Rudy? Kogos pominalem kto chcial jechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...