Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem kiedy. Stwierdze jak zobacze kto na jaki dzien sie okresli.

 

Raff, czytalam w Rybniku, ze jestes poczatkujacy i nie jezdzisz szybko...to jedz z nami....przynajmkniej z Asmo nie zostaniemy sami znowy na koncu i bedzie razniej:p Zreszta my wszyswcy jezdzimy spokojnie, powoli, z rozwaga, hehehe, co nie??

 

A co z sobota...o ktorej sie spotykamy?? I kto bedzie, pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!! I w sobote obgadamy sprawe co do Rybnika i juz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kiedy. Stwierdze jak zobacze kto na jaki dzien sie okresli.

 

Raff, czytalam w Rybniku, ze jestes poczatkujacy i nie jezdzisz szybko...to jedz z nami....przynajmkniej z Asmo nie zostaniemy sami znowy na koncu i bedzie razniej:p Zreszta my wszyswcy jezdzimy spokojnie, powoli, z rozwaga, hehehe, co nie??

 

A co z sobota...o ktorej sie spotykamy?? I kto bedzie, pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!! I w sobote obgadamy sprawe co do Rybnika i juz:D

bardzo chetnie sie z wami zabiore, tylko dajcie znac gdzie punkt zborny bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz Besti, myliles sie:(

No coz...zycie bywa brutalne... ale nie dziwie sie Asmo, ze chcialby jechac szybciej...no bo co on kurcze niby...ma nakaz jazdy ze mna:(...ale fajnei jak by takowy mial :)

 

Ludziska...co z jutrem???????????????? Nikt nic nei pisze;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti ty wez zamow kruciec i sie go przed rybolem wymieni i tez pojedziesz 100 - 110 :wink: tylko musisz zaczac dzialac!

 

jesli chodzi o jutro to jezdzic moto bede pewnie tylko ja :icon_mrgreen:

 

Asmo ma rozebrany moto Pale wymiekl (nie chce mu sie skladac moto :P )

a reszta sie nie odzywa ;)

 

Aha dzisiaj pierwszy raz wyjechalem po zimowej przerwie maszyna sprawuje sie b dobrze :icon_eek: tylko puszkaze chyba zapomnieli o istnieniu motocyklistow i dzisiaj 2 razy probowali mnie zabic :)

 

Ale sie nie dalem i pokazalem im co o nich mysle :icon_mrgreen:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem sobie dzisiaj pojezdzic ale tu pogoda jak na zlosc!no coz plany przekladam na jutro,trzymajmy kciuki ,moze sie poprawi.jakby bylo ladnie dajcie smska na nr 668132709 wprzypadku jak ktos zdecyduje sie wyskoczyc w miacho i okolice leszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pogoda do bani, coś kiepsko nam idzie rozpoczęcie sezonu :buttrock: No ale zobaczymy. Jeśli chodzi o Rybol to raczej pojadę nic w planach nie mam, tylko nie wiem czy w piątek czy sobotę, dostosuję się do większości. A co z domkiem itd. powpłacaliście już kasę ?

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nom wiec ja w temacie rybnika chcialam napisac ze nie bardzo mi to wyjdzie pewnie w piatek, a Kuba nie bedzie na mnie czekal do soboty (!!! :O faceci..) wiec jakby co to kto mnie chce na plecaczka? :P w sobote znacyz. bo w pt i tak mam zajecia do 13 jesli uda mi sie jedne przelozyc..no to moze wtedy pojade w piatek.. :bigrazz: (i jak kase znajde:D) ale patrzyam na temat rybnika i tam sporo ludzi pisze ze sobota/niedziela beda

 

aha chcialam dodac ze Asmo i Gracz to swinie poniewaz mowia ze beda a nigdy nie przyjezdzaja na zadne spotkania! (w tym roku na 3 byli na jednym :clap:) takie publiczne oczernianie ma na celu zmotywowanie ich do stawiania sie czesciej na rozne meetingi ^^ pozdrawiam :buttrock:

Edytowane przez eyid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie latam do poniedziałku, bo się nie wyrobię czasowo. koło ze zmienioną oponą leży w bagażniku auta i dopiero jutro je założę i moto ubezpieczę a wtedy mogę spokojnie stawiać grata pod blok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja razem z plecaczkiem(moja narzeczona) chetnie sie piszemy na wyjazd do rybola,ale pasuje nam tylko sobotni wyjzd i niestety troszke po 12,wczesniej mamy umowiona wizyte u lekarza z coreczka(czekamy na nia juz 2 miechy,wiec nie mozemy tego przelozyc).milobybylo gdzybysmy w okolicach 13 h spotkali sie na mc Shietcie i stamtad wyruszyli w boj.Bestia namawiam cie goraco na wyjazd z nami wlasnie o tej h.milobybylo oczywiscie gdyby sie jeszcze pare osob zreflektowalo i polecielibysmy sobie razem.douslyszenia

 

 

hello,ja sie chetnie pisze na rybnik(pod warunkiem dobrej pogody).napewno pojade z plecaczkiem(swoja narzeczona),ale pasuje nam tylko sobotni wyjazd i to dopiero godzina przed 13.wczesniej nie mozemy.proponuje spotkac sie przy mc shiecie i stamtad wyruszyc w boj.milobybylo gdybysmy pojechali jak najwieksza ekipa,dlatego przemyslcie to i dajcie znac na forum.dozo

a poniewaz do dzisiaj nikt mi nie dal znac ,sam sobie jade motorkiem do bochaja,pogoda nie najgorsza(choc do pogody na rodos brakuje nam troszke stopni!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zglosilem w temacie o Rybolu wiec dalej reszta ruszac sie zwawiej i wbijac do domku nr 3 niewazne czy chcecie jechac na 2 czy 1 noc!!

 

Kurde Matys my tez dzisiaj bylismy w boszkowie z Witasem tylko ze nikogo nie widzielismy. Rano jeszcze z Asmo moja maszyne szykowalem (a mialo to zajac pare godzin a wyszlo 2,5 dnia :D) wiec nie siedzialem na forum.

 

Wiec proponuje juz za tydzien jakies wiekszy wspolny wypad :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w piatek faktycznie troche jezdzilem, glownie jednak traktuje moto jako srodek transportu a nie jezdze zeby jezdzic (choc to tez czesto :clap: ) ale przez to trudno jest mi powiedziec kiedy bede jechal :D

dzisiaj bylismy z graczem w boszkowie, a ja lansowalem sie nieco po lesznie :bigrazz: fajnie bylo pomimo ze troche pizdzilo.

Na Rybnik najprawdopodobniej jade na 2 dni wyjazd w piatek, ale to jeszcze zobaczymy, bo jak wiekszosc pojedzie w sobote to ja z Ania pewnie tez...

Dobra to wpisze sie zaraz na rybnik x2 ale jaki dzien to jeszcze zobacze.

 

Irek a ty mozesz jechac na 3 dni? znaczy od piatku do niedzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...