Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm , jakby to ująć... nooo wieeeec nas nie bedzie , pisze nas bo Kurczak sie wstydzi , wiec sami wiecie :P A tak poważnie to poprostu ani mi ani Kurakowi nie pasuje w ten weekend zbytnio, a że sezon blisko wiec pewnie gdzies jeszcze polatamy :icon_mrgreen: pozdro i udanej popijawy życze.

 

Rudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie okaze co sie bedzie dzialo :P a tak wlasnie gadalem z witasem i mamy pytanie kto bedzie oprocz mnie palego witasa beti ani ?? ekipa wschowska niech sie szykuje :P A z wami co: ario, bestia, pierun, co tak cicho siedzicie. Rezerwowac sobotni wieczor i tyle :]

Pozdro

Dzięki że o mnie pamiętacie jeszcze :buttrock: ale nie dam rady też... Korzystam w pełni z faktu, że jestem w domu - zarabiam na paliwko na nadchodzący sezon :D

Jak tylko zrobi się cieplej to trzeba się zgadać na małe latanko :crossy: W Lesznie jakieś rozpoczęcie sezonu oficjalne będzie? Jak nie to wlatywać do Poznania, tam się zawsze dzieje...

Wypijcie tam za mnie też browca :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lesznie jakieś rozpoczęcie sezonu oficjalne będzie? Jak nie to wlatywać do Poznania, tam się zawsze dzieje...

Wypijcie tam za mnie też browca :D

Pamietam jak rok temu widzialem ten caly przejazd motocykli kolo polibudy bo akurat szedlem do centrum wykladowego. Jak mi sie wtedy chcialo tam jechac ale jeszcze prawka nie mialem :biggrin: Czyli Pierun mowisz ze warto i nad malta duzo sie dzieje :icon_mrgreen:

 

Kurde jak ja jutro za kazdego nieobecnego wypije jedno piwo to ale sie pozamiatam :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to tak sprecyzujcie godzine, bo ja jutro bede jechala pociagiem:)

A nie chcialabym czekac na was jak jakas kretynka sama.

Chyba ze wieczorem rodzice pojada do tesciow brata to sie z nimi zabiore, ale na raczej pociagiem bede jechac. WIEC PODAJCIE GODZINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...