Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zawsze gotów, jak rozpocząłem sezon w czerwcu 2006 to jeszcze nie zakończyłem :) a co do spotkania to zawsze jestem chętny ale żeby nie zaczynać organizować coś dopiero w sobote tylko ciut wcześniej.

 

A z teletubisami jestem bieżąco :biggrin:

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Asmo mi wczoraj pokazywal chyba na youtube lub czyms podobnym teletubisie z podkladem Sepultury :icon_twisted:

 

BTW.Czy wam tez przestalo naliczac posty w tym dziale "zloty". Bo jesli to prawda to moje spamowanie raci sens :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koleżanki i koledzy, no co tam u was słychać :)

U mni tak sobie, pracować się nie chce, nuda ogólna w tym Rawiczu nic się nie dzieje i takie tam inne pierdy.

Polatał bym już sobie ;)

Mam już wszystkie części zamienne do Kawki (klocki, płyny , filtry itd.) jak się tylko troszkę cieplej zrobi powymieniam wszystko i w trase :)

Juz wiem jak zmniejszyć objętość filmu :buttrock:

wieczorem go umieszcze.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale, Ty spamerze jueden:P:P:P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A na mnhie gadal :icon_mrgreen:

NO moje moto stoi, wczoraj wieczorem wrocilam do domu i zaraz ide sie przywiac z moim malenstwem ;)

Potem tylko kasa od taty, dostarczenie wszystkiego Asmowi, dalej pare innych rzeczy i malenstwo bedzie gotowe do sezonu.

A co do spotkania, Ci co sa w mniej elastyczni niech ustala kiedy. No bo ja mam praktrycznie do 19 wolne ;):P:P Heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy siedzi obok i mówi ze XJ stoi w motorexie w lesznie. Do LAS VEGAS nie mial zamiaru dawac sprzeta-szukal szczescia gdzies indziej i i tak trafil na paproków któzy juz 4 miesiace alternator rzezbia. PARANOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczak, to Ty chodzisz do tejk pozal sie..... WSH?? Bynajmniej nie kojarze zadnego kurczaka ;)

No dobra, moze sie kiedys poznamy....jak juz bedzie ustalona data spotkania, to przyczlapcie sie i zintegrujcie z nami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi to mozecie sie czuc jaknajbardziej zaproszeni :)

No ja dwa lata temu dalem moto do... jak to nazwales... LAS VEGAS i tez trzymali pare miesiecy! A motorex to ktory to? ten na fabrycznej(czy tez przemyslowej)? bo oni mi tam do dzisiaj sprowadzaja podnozki a zamowilem 3 lata temu ;)

 

Co do spotkania to ja w Lesznie bede prawdopodobnie w przyszlym tyg na weekend :D

 

IREK film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! film! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto-rex to na śniadeckich (widać ich z fabrycznej), kiedyś byli gdzieś tam w okolicach tamy kolejowej , na przeciw prawie tej stacji paliw (orlen?? ) Ja na początku kariery (motocyklowej) też sądziłem , ze Sławek z Lasoci to konkretny gość , teraz zmieniłem swoje poglądy o 180 stopni. A Wy do kogo dajcie sprzęty na regulacje? Co sądzicie o AMB ?pozdro

Edytowane przez RudyXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy a co Sławek nie jest konkretny czy co??? Raz sie też spienilem na maxa! ZAwiozłem mu opone aby zmienił bo w okolicy tylko on ma takie mozliwości, po 30min odebralem i pojechalem do domku montować! Ja do montowania a ona odwotnie załozona, myslalem ze go udusze :evil:

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy do kogo dajcie sprzęty na regulacje? Co sądzicie o AMB ?pozdro

 

Jak narazie wszyscy chyba do Asmo Garage beda udezac w tym sezonie :evil: tylko jak narazie servisant jest powypadkowy ale do wiosny mam nadzieje ze sie wylecze i moze mi nawet palce odrosna :lalag: Tak swoja droga to nigdy w zyciu nie dal bym nic do mechanika :lalag: Wiem na czym jade i co w sprzecie jest nie tak :>

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...