Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konik wiesz jak jest ciezkie czasy i trza se jakos radzic ;) A tak na serio to jak sie jeszcze troche wiary nazbiera to moze jakies spotkanie mozna zrobic (tylko na moto i nie na drogach publicznych np.: "dziora" tam nawet R1 dojedzie). Pozatym nie ma zlej pogody na motocykl sa zle ubrani motocyklisci. Dlatego kocham enduro nie liczy sie tu pogoda :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym nie ma zlej pogody na motocykl sa zle ubrani motocyklisci.
Tak wiem wiem... sam czesto to powtarzam. Jednak przy obecnym stanie moich gumek to w taka pogode, jak snieg z deszczem za oknem, to ja sie jedynie do garazu wybieram - co zreszta w ten weekend uczynie :P

 

Spotkanie jak najbardziej :D Dawac tylko terminy i bedzie gites ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy termin : jak wymienie lancuszki i uszczelniacze :P bo czasami bywa tak ze rozrzad (czyt. lancuszki) jest glosniejszy od wydechu :D (jakies 2 tyg) :D

A tak poza tym to zobaczymy moze sie wiecej ludzi znajdzie i wtedy cos pokombinujemy moze sie tez ociepli w tym czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbedne koszty za oc i badania to ja se wleje do zbiornika a po drogach i tak smigam :D a co do pogody to jest wysmienita w ten weekend :) (blotko jakiego dawno nie bylo)

 

 

Dominik to moze zamiast na tor to jakies enduro w okolicach leszna a RG tez tu mozna sciagnac, poza tym motorem we wschowie na torze jeszcze nie bylem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Asmo byku Ty! jeszcze góra 2 tygodnie i będę na kołach, nie ma bata na święta jeżdżę a nie siedzę w garażu:) kupię jeszcze parę gratów i śmigamy:)

Dominik zapraszamy serdecznie w nasze strony:) jest kawałek lasu, a i do wschowy na tor da sie lasem dojechac:)

w Zaborowie mamy też tor tyle że nie tak profesjonalny jak wschowa, no i jeszcze mały tor niedaleko Gronowa:) będzie co zwiedzać:D A z Asmodanem możemy robić za przewodników tylko daj cynk że wlatujesz to sobie polatamy:)

 

Beti i Konik - no na żwirownie kolo Trzebanii Witas sie Magną dokulał to i wy na wiadrach dacie chyba radę nie? ale wam jestem w stanie snieg odpuscić, tylko pierwsze słoneczko i grill obowiazkowo:) - może być też w Zaborowie na żwirowni.

A poki co możecie tylko żałowac ze wybraliście szosę bo w chlapie na szosie to super nie jest a w terenie sie dopiero zaczyna ostra zabawa:)

chociaż ja bym sobie przejazdżki nie odpuścił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu aka Czarny Kocie (Dec ;)) Virazka w Dziurze to ja juz bylem i to nie raz :) Nawet z plecaczkiem dalismy rade 8) A grilla itp to na pewno zrobimy tylko zeby bylo bardziej sucho :D

Co chodzi o tor w Gronowie to nawet ja na Viadrze jedna hopke zaliczylem :P :twisted: 8)

Dominik: tak jak mowia chlopaki - tylko daj znac. Tez sie chetnie zjawie... moze nie na latanie w blocie ale chetnie Cie poznam.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze sie nie denerwowac...ja nie wiem kto tu na czym smiga...moze jakies szczegoly mi umkly :D Tylko moje Virago to 250,wiec chyba co nie co bede z tylu:)

O zwirowni w Zaborowie to wiem :) Ale,ze cos jest kolo gronowa to pierwszy raz slysze...jejku....a tyle czasu tam spedzalam ;)

No to czekamy teraz na ladna pogode :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti kolo gronowa nie ma zwirowni, Decowi chodzilo o tor crossowy, zato zwirownia jest po drodze do kąkolewa, i o tej to wlasnie zwirowni (tzw dziora) jest mowa. a co do ladnej pogody to ja nie nazekam pogoda jest wrecz wysmienita do jazdy motocyklem :D a tak btw to mowilas ze nie wiesz kto czym smiga, to ja moge poinformowac :

Dec - Suzuki DR 600 "Hardkor-enduro-kros-błoto rylec" limited edition

Konik - Yamaha Virago vel wiadro 535

Ja - Kawasaki (zielona kaczuszka, nie kojazyc z kaczynskim) KLX 650 C

A co do tego ze bedziesz zostawac w tyle to bzdura bo przeciez nikt nie kaze nam sie scigac :)

Pzdr;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
jest kawałek lasu' date=' a i do wschowy na tor da sie lasem dojechac:) [/quote']

 

Dec, Konik, Asmodan, jesteście w stanie rozpracować trasę na powiedzmy 5 h??

 

Bo zaplanowałbym wyprawę w Wasze strony z Sokołem, jakieś 10 motocykli, wyjazd z Poznania rano, dojazd około 12-13, potem jakieś 5 h w terenie dookoła Waszych okolic. Mile widziana wizyta na torze cross dla wzmocnienia krążenia.

 

Pomóżcie mi też znaleźć super-mega-zajebistą miejscówkę dla Sokołów. Wytyczne jak zawsze: wygodnie, bezpiecznie dla motocykli, żadnego miasta etc.

 

Termin - marzec 2006.

 

Jak się zgadamy to będziemy mieli okazję pośmigać razem.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie tym zainteresowalam i poszperalam w uzytkownikach i podowiadywalam sie.....ale dziekuje bardzo za wyjasnienei...teraz przynajmniej wszystko jest w jednym mieejscu:)

A co do pogody to ja musze miec ladna pogode......w takiej to bym zamarzla na smierc....i zdecydowanie wole slineczka i takie tam fajne sprawy :D

No pewnie,ze nikt nie kaze sie sciagac.........tym lepiej la mnie :-D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik, ja mam trase dla was na wyprawe:) moglibyscie najpierw tor zwiedzic, a pozniej za torem jest masa trasy lesnej...samemu sie za daleko nie wypuszczam, ale ten teren co znam spokojnie na 2 godzinki jazdy starcza, a dalej tez masa trasy...wiec jak jestescie zainteresowani to sie jakos mozemy zgadac i wam pokaze co i jak...

 

Asmodan jak sie gdzies bedziecie wyprawiac, to zapodaj mi info, chetnie bym sie z wami zabral:) mowisz ze sie scigac nie trzeba to moze i moja 80ccm sie nada:)

 

pzdr i czekam na oferty wypadow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...