Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale sraczka dzisiaj na dworze huuuuueeeee heeeee heeeee hiii hiii hii......!!!!!

 

Ponoć na Łikeend też sraczke zapowiadają.

 

więc pozostaje tylko to opić :biggrin: :biggrin: :biggrin: :cool:

Edytowane przez Vivaldi_V1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do wszystkich!!

 

Czy moze ktos z was wie czy jakaś firma lub osoba prywatna poszukuje pracownika??

 

Mam zamiar zmienic moja obecna prace poniewaz godziny pracy mi nie odpowiadaja. Pracuje od 9- 17 tej i caly dzien mi to pozera.

 

Interesuje mnie każda forma - pół lub cały etat.

 

Jak by ktos cos wiedzial to bede ogromnie wdzieczny za kazdą informacje !!

 

preferuje podjac prace jako pomocnik lub asystent moze byc w niepelnym wymiarze godzin i nawet moze byc na czarno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do wszystkich!!

 

Czy moze ktos z was wie czy jakaś firma lub osoba prywatna poszukuje pracownika??

 

Mam zamiar zmienic moja obecna prace poniewaz godziny pracy mi nie odpowiadaja. Pracuje od 9- 17 tej i caly dzien mi to pozera.

 

Interesuje mnie każda forma - pół lub cały etat.

 

Jak by ktos cos wiedzial to bede ogromnie wdzieczny za kazdą informacje !!

 

preferuje podjac prace jako pomocnik lub asystent moze byc w niepelnym wymiarze godzin i nawet moze byc na czarno....

 

 

Zobacz na skupie złomu w Kąkolewie,albo do Piotra i Pawła w Lesznie tego w Naszym Lesznie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

Zobacz na skupie złomu w Kąkolewie,albo do Piotra i Pawła w Lesznie tego w Naszym Lesznie :biggrin:

 

 

 

 

Czekamy na konkretne propozycje :icon_biggrin: pogoda dopisuje trzeba sie tylko dogadac i ustawic :icon_razz: :icon_razz: gdzie i kiedy bedziemy :crossy: :crossy: a pozniej :flesje: :flesje: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

Propozycja Mac jak zawsze jesteśmy w tym profesjonalistami a póżniej?

 

 

 

 

 

 

 

No wlasnie co dalej??ja mysle ze mozemy zrobic tak kolo godz 14.00-jakas fajna trase a moze boszkowo,olejnica-tam przystanek mozemy obejrzec platforme widokowa,wielen i do domku??a pozniej kolo 19-20 mozemy sie spotkac na rynku w jakims ogrodku i zrobic jakas flaszke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

ja pierdziele co jest do chu...a z ta pogoda!!!

Po robocie mielem jechac do boszkowa, a tu SRAKA nadciąga straszna i bardzo ciemna (na niebie oczywiscie) hueeeee heee heee...

 

 

No co Ty gadasz??pogoda jest swietna kolego.....

 

 

No co Ty gadasz??pogoda jest swietna kolego.....

 

 

ZAJEBISCIE WNERWIAJACA......... :banghead: :banghead: :icon_evil: :icon_evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

sprzedałem moto = koniec sezonu

 

(Asmo odezwę się do Ciebie)

 

I tak chlopaki co robimy dzisiaj??czekamy na propozycje :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motocyklistka1988

ja jestem gotowy kurde !!!

Moj numer: 794 739 514

 

Ja juz teraz wyszedlem z chaty wiec bede wdzieczny jak ktos da mi znac gdzie i o ktorej sie spotykacie.

 

Z góry Dziękówa !!!

 

 

damy znac napewno :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam prośbę :P możemy polatać tak od 16.00 :D bo jestem jeszcze troszku pod wpływem ;D

 

 

Ja tam mogę dzisiaj polatać a ty Fiszu pij więcej hahaha wejdzie ci to w krew teraz piłeś jutro pewnie też :banghead: jak nałogowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę dzisiaj polatać a ty Fiszu pij więcej hahaha wejdzie ci to w krew teraz piłeś jutro pewnie też :banghead: jak nałogowiec

 

 

wczoraj piłem :) dzisiaj się zobaczy ( tzn. zależy czy się zobaczymy ) a w niedzielę nie piję ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...