Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj piłem :) dzisiaj się zobaczy ( tzn. zależy czy się zobaczymy ) a w niedzielę nie piję ;D

 

no możemy polatać dzisiaj trochę a dzisiaj nie pijemy tylko w niedzielę z tego co wiem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tu spamu,ze az ciezko sie przebic...

 

sprzedałem moto = koniec sezonu

 

(Asmo odezwę się do Ciebie)

 

Ario a to chyba dobra wiadomosc bo chciales sie go pozbyc.

 

Ale jak koniec sezonu tzn ze nic teraz nowego nie kupisz?

 

Btw. A zdawalo mi sie wczoraj, ze widzilem Cie na fazerze w okolicach Rawicza :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tu spamu,ze az ciezko sie przebic...

Ario a to chyba dobra wiadomosc bo chciales sie go pozbyc.

 

Ale jak koniec sezonu tzn ze nic teraz nowego nie kupisz?

 

Btw. A zdawalo mi sie wczoraj, ze widzilem Cie na fazerze w okolicach Rawicza :icon_razz:

 

nie, to nie bylem ja na pewno.

 

chciałem sprzedać z braku czasu - mimo wszystko szkoda, bo w tym roku już nie polatam. na wiosnę 2011 czegoś poszukam... na razie rozważam opcje.

 

Pale, jak jesteś na miejscu to wpadłbym jutro na 5 min. rozliczyć się za pompę... pasuje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko daj znac. Ale raczej pozne popoludnie lub pod wieczor.

 

A co planujesz i rozwazasz?

 

ok, odezwę się.

 

co planuję? na razie to ciężko powiedzieć. zależy od finansów...z750, 636, może rsv... ch*j wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario, no szkoda - będzie ciężko gdy słonko będzie dopiekać a obok jadące motocykle...

 

Dziś nawinełem 350km - byłem na Moto Show w Bielawie :bigrazz: Impreza udana - chłopaki tak wymiatają na motongach, że kopara opada :icon_eek:

Za miesiąc z małym haczykiem, tj. 03-04.07.2010, będzie Extreme Days w Bojanowie - skład będzie podobny a może i lepszy :bigrazz:

Pzdr!!!

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bojanowa wpadam napewno:)

 

Słuchajcie jest opcja aby dzisiaj się spotkać tak jak ostatnio w lesznie. BYło by to w popołudniowych godzinach a co do dokładnej to jakoś się dogadamy... możę 16 ??

Pisać na gg lub w temacie:)

PZDR

Edytowane przez Vivaldi_V1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądź dnia przed zachodem słońca :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

A&K Ty mieszkasz koło ronda Solidarności?? Bo widziałem tam w sobote identyczną maszyne jak Twoja.

 

Tak to moja maszynka tam często stoi i odpoczywa po spacerku z panem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, odezwę się.

 

co planuję? na razie to ciężko powiedzieć. zależy od finansów...z750, 636, może rsv... ch*j wie :D

Ario jak Ty sie zastanawiasz nad jednym z tych trzech... to ja nie wiem nad czym Ty sie zastanawiasz?! :P

tylko RSV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...