Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yo

 

Pisze juz teraz zeby sie znalazlo wiecej chetnych.

 

Za tydzien 25.04 na stacji BP w Poznaniu jest motocyklowa niedziela.

 

http://www.scigacz.pl/Motocyklowe,niedziel...lugo,12502.html

 

Ja sie wybieram.

Kto jest chetny?

 

BTW. Ja zachete dodam, ze bedzie tam darmowa hamownia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, co do tej soboty w Poznaniu to ja osobiście nie wiem, ale jakby co to jestem wstępnie chętny na sobotę/niedzielę na jakąś trasę w okolicy. może tym razem TT Głogów ? kto się 'wstępnie' :) pisze?

 

btw jak to szkolenie w Gostyniu? coś ciekawego?

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsze informacje:)

 

 

Z tego co mi wiadomo na dzień dzisiejszy trasa ma około 45 - 50 km. I ponoć jest fajna, na takiej samej zasadzie jak w zeszłym roku.

 

To kto jest jeszcze chętny?? Tak mało osób chętnych do zabawy?? Ludzie, co się z wami dzieje. Nic za to nie płacicie, a możecie się świetnie pobawić:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawicz nie odpowie Ci bo wilcza część osób nie jest na tym forum. Kilka tygodni temu w Rawiczu powstał klub motocyklowy. W piątek jest walne, więc podam do wiadomości o imprezie. Daje sobie głowę obciąć że koło 20 osób z Rawicza pojawi się na pewno. (jak chcesz mogę zrobić wstępną listę osób)

 

Ps. A tak w ogóle to wszyscy którzy chcieli by się zapisać i zapoznać się z planami klubu to zapraszam.

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na etapie organizacyjnym. Trwa faza omówienia co ma na celu zrzeszenie, jakie są prawa obowiązki czy przywileje. Co będziemy razem chcieli robić itp. itd. Pierwsze zapisy osób, zakupy naszywek. Ma być powiadamianie sms o wspólnych wypadach. Wszystko jednak zależy od inicjatywy samych uczestników. Problem jest taki że motocyklistów w regionie jest mnóstwo a wszystko tak niezorganizowane...chyba drugiej takiej okolicy nie ma. Każdy sobie rzepkę skrobie.

 

W piątek 23.04 o 18:00 w Rawiczu przy ulicy Armi Krajowej teren zakładu Hanex. Ulica Armi krajowej jest przy Kauflandzie. Hanex mieści sie ok 50m za kauflandem po lewej stronie. Wleć jak masz chwile

 

Tak czy inaczej jak będziesz w Rawiczu daj znać to umówimy się na jakieś przeloty i siekniesz sobie kumplowską kawę u mnie (oczywiście w garażu przy moto :-))) ) dzwoń jakby co 601 19 37 16 - naświetle Ci temat

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek nie dam rady, bo mam 10tą rocznicę ślubu i będę balował :bigrazz:

A leci ktoś może do Wrocławia na bazar? Wybieram się z rana rzucić okiem. Jak ktoś byłby chętny to mam wolne miejsca w aucie.

Ja coś planowałem, ale to raczej na moto, tym bardziej, że 22 st. zapowiadają.... Ale zobaczymy

 

Pozdro :buttrock:

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...