Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ech no dobra, odezwe sie :)

Zyje jeszcze, jutro bede na rajdzie, Ario jak sie zdecydujesz to dzwon, umowimy sie o konkretnej godzinie na McShit'cie.

Musze tylko przeglad i OC zalatwic, zeby mi znowu rawiccy nadgorliwcy dowodu nie zabrali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no dobra, odezwe sie :)

Zyje jeszcze, jutro bede na rajdzie, Ario jak sie zdecydujesz to dzwon, umowimy sie o konkretnej godzinie na McShit'cie.

Musze tylko przeglad i OC zalatwic, zeby mi znowu rawiccy nadgorliwcy dowodu nie zabrali :P

pisałem już do Pale i postaram się być. załatwiłem dzisiaj przegląd więc jestem full legal... na 14 dni, bo mam tymczasowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ten klub? jak sie nazywa.na stronie kongresowej nic nie widze? !!!

 

bo to wszystko w powijakach jest ale idea słuszna i osoby które się za to wzięły odpowiedzialne - starzy wyjadacze. Klub to P8. Napisze jutro kiedy jest następne spotkanie. A tak w ogóle to do zobaczenia w Bojanowie. Więcej informacji o przedsięwzięciu klubu za tydzień.

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za obecność na rajdzie. Mam nadzieje, że podobało się. Thobeta....szkoda, że ja dalej nie wiem kim Ty jesteś:P Udzielasz się na forum, a jakoś nie było okazji poznać Cię.

Miło było poznać kolegę z Bojanowa:D

 

 

No i ogłaszam już oficjalnie, iż od piątku moja Hondzia przeszła w rączki nowego właściciela:) Narazie nic nie kupuje, ale może kiedyś znów dołączę do Waszych szeregów::):):)

 

 

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki:):)

 

Beti

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za obecność na rajdzie. Mam nadzieje, że podobało się. Thobeta....szkoda, że ja dalej nie wiem kim Ty jesteś:P Udzielasz się na forum, a jakoś nie było okazji poznać Cię.

Miło było poznać kolegę z Bojanowa:D

No i ogłaszam już oficjalnie, iż od piątku moja Hondzia przeszła w rączki nowego właściciela:) Narazie nic nie kupuje, ale może kiedyś znów dołączę do Waszych szeregów::):):)

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki:):)

 

Beti

 

Spora część Rawickiej braci motocyklowej zazdrości wam organizacji i zacięcia. Zabawa była przednia pomimo że na początku pogoda nie zaczęła nas rozpieszczać. W którymś momencie była taka rywalizacja że szok :-))))

 

No właśnie...źle wyszło że nie wytropiłem Cię by uścisnąć dłoń. Rozglądałem się ale nie mogłem Cię zlokalizować. Dobrze się maskowałaś :-) Pierwsze miejsce zdobył Sławek z naszego Rawickiego Teamu a moja żona dostała puchar "dla najlepszej dziewczyny" :-)

 

Poznałem fajnych ludzi z Bojanowa ukłon dla Marcina i jego dziewczyny Magdy :-) byliśmy u niej podziwiać piękne konie no i ten placek drożdżowy ze śliwkami...palce lizać :-)

 

Sprzedaż motocykla źle wróży. Mam nadzieje że nie na długo się rozstajesz z dwoma kółkami i już masz w głowie upatrzony inny sprzęt.

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):):)

 

Ario, mam dyplom za uczestnictwo dla Ciebie:D:D

 

Thobeta...za to żonę to ja chyba kojarzę, a na pewno tata skojarzył i mi próbował wytłumaczyć, bo na rozdaniu pucharów mnie już nie było:)

 

Na stronie gminy Bojanowo ponoć mają być zamieszczone zdjęcia, ale póki co ich nie ma:):)

 

 

Pozdrawiam

 

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):):)

 

Ario, mam dyplom za uczestnictwo dla Ciebie:D:D

 

Thobeta...za to żonę to ja chyba kojarzę, a na pewno tata skojarzył i mi próbował wytłumaczyć, bo na rozdaniu pucharów mnie już nie było:)

 

Na stronie gminy Bojanowo ponoć mają być zamieszczone zdjęcia, ale póki co ich nie ma:):)

Pozdrawiam

 

Beti

 

a nie wygrałem ?!?!? :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...