Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pale to jest zlot, rozpoczyna się w piątek i kończy w niedziele.

To jest zlot dość znany i organizowany od wielu lat.

Nie wiem ile kosztuje wjazd, ostatnio podobno kosztował 80 zł, nie wiem ile w tym prawdy(na krotoszyn w zeszłym roku płaciłem 40 zł).

Najlepiej poszukać trzeba jakieś strony internetowej, albo forum.

Sam nie wiem czy jechać czy n ie, napiszcie co o tym myslicie

Pozdro

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu znalazlem na chwile kompa z internetem :)

Bylo oczywiscie zajebiscie :wink: Bestia wielkie wielkie dzieki za wozenie plecaczka :)jakos trzeba bedzie Ci sie odwdzieczyc bo jak zwykle wyszlo inaczej niz mialo byc...

Ja nierstety do szklarskiej napewno nie pojade bo musze odpracowac wolna sobote :lalag: (ta z opalenicy)

Beti wlasnie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :wink:

nie pamietam czy cos jeszcze mialem napisac...

Acha po tym wyjezdzie rozgladam sie tez za R6 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale, inni robili więcej zdjęć, Matys np. no i Pierun kręcił trochę scen kamerą. A ten z Rybnika nabiera mocy :icon_mrgreen:

A jak tam z wyjazdem do Szklarskiej ? Ja się jeszcze zastanawiam i od nikogo jeszcze nie mam znaku czy jedziemy czy nie, ale zobaczy się, mi tam wiele nie potrzeba, decyzja w piatek wieczorem i rano w sobotę już jadę ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,Irek jeszcze raz ogromne podziekowanie za raperskie spodnie w ktorych jechalo sie o niebo lepiej przy tamtej temperaturze,szkoda ze musialem od was sie odlaczyc...dlatego nastepnym razem koniecznie namiot ,plecaczek i bawimy sie do rana!!!!!!!

witas a czemu akurat r6?jezdziles na pieruna sprzecie?

ja wyprobowalem,bylo super ale musialbym sie przyzwyczaic do nowej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj znowu se na rowerku walnalem 33 km :banghead:

i juz wiem czemu mi nie odpowiadala pozycja na xj.

Na rowerze jestem jeszcze bardziej pochylony niz na thundercat'cie :icon_evil: A zanim moto kupilem to rowerem jezdzilem bardzo duzo :(

 

BTW. Beti przeskok lat nagle urody nie odbiera ale podswiadomie tylko ta mlodosc :P Popatrz na mnie ja na nastepny dzien zmienilem z 23 na 24 :lapad:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Czy ktoś z Waszej ekipy miał może przygodę w poniedziałek wieczorem 6 sierpnia za Rawiczem /Żylice, Izbice/? Bandyta w granatowym Fiacie Mareo nr. rej. PO 25255 poszedł na czołówę z gościem na sportowym motocyklu. Chłopak jechał w kierunku Rawicza i mrugał długimi temu idiocie, ratował się w końcu manewrem na pobocze. Nic się nie stało ale zrobiło mi się gorąco / a co dopiero temu bajkerowi/. Jechałem akurat motocyklem w kierunku Leszna i obserwowałem tego czuba przez jakiś czas - non stop po podwójnej ciągłej, wyprzedzanie na trzeciego, bez kierunkowskazów, w terenie zabudowanym ponad 100 itd. Z tyłu miał reklamę - www.dlaciebie dlaniego coś tam. Normalnie łeb urwać hujowi jednemu, gdzie policja? Oprócz mnie jeszcze dwóch gości jechało jakimś kredensem i też to widzieli. Aż się zagotowałem, bo sam miałem kiedyś taką sytuację koło Strzegomia. Co za fiuty jeżdżą puszkami?!

 

Sorry, to była niedziela 5 sierpień. Jechałem do Leszna prosto ze zlotu w Turawie, a wracałem 6 sierpnia. Mea culpa, mea maxima culpa!

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...