Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Marecki nie miałby problemu z dojazdem, bo ja jechałabym samochodem jak zawsze:)

 

Pozdrawiam,

Beti

No zajebioza!!!

Więc proponuje - 26 marzec (sobota) o 14.00 na moto pod makiem a następnie motor club na 18tą :flesje: :buttrock: :flesje:

 

Ps. Beti na 14.00 możesz jechać ze mną :bigrazz: :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w sobote ma byc juz snieg znowu ;/A co do Mamutów to afakt oni jeszcze kafkują i pifkuja a spotkanko tam tradycyjnie o 17 jest :)Myśle ze motor club bedzie dobrym miejscem co nie Pele xDWiem jak po czworakach i twarzą w betonie wyjść i trafic do domu wiec mi pasuje :)

 

Joey69, Ty już tak nie kracz z tym śniegiem :banghead: ja na wiosnę się ostro napaliłam!!

a o tych czwartkowych 17.00ach głośno niesie się po szosie... :bigrazz:

Tylko dziś śmiałków :crossy: :crossy: zabrakło!?

 

PS. jakaś bib(k)a się tu szykuje??

co, jak, gdzie i kiedy?

bo ja może też :D -na ochotnika :flesje:

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha

a ja dzisiaj zrobilem mala traske z osiecznej do leszna, pizdilo jak cholera ale dalem rade bo witas to juz nawet za oceanu nie mogl wytrzymac kiedy wezme sv na serwis :P

 

Co do łojenia w beret to ja jestem za :P mi pasuje zawsze i wszedzie :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha

a ja dzisiaj zrobilem mala traske z osiecznej do leszna, pizdilo jak cholera ale dalem rade bo witas to juz nawet za oceanu nie mogl wytrzymac kiedy wezme sv na serwis :P

 

Co do łojenia w beret to ja jestem za :P mi pasuje zawsze i wszedzie :)

Pozdro

To ja mam do Ciebie oferte :D

W garazu raczej w sobote nie będzie mozna ale moze piątek albo sobota po garazu? :D

Dodzwoniłeś się do tego kolegi?^^

 

Niestety w sobote ma byc juz snieg znowu ;/A co do Mamutów to afakt oni jeszcze kafkują i pifkuja a spotkanko tam tradycyjnie o 17 jest :)Myśle ze motor club bedzie dobrym miejscem co nie Pele xDWiem jak po czworakach i twarzą w betonie wyjść i trafic do domu wiec mi pasuje :)

 

Joey69, Ty już tak nie kracz z tym śniegiem :banghead: ja na wiosnę się ostro napaliłam!!

a o tych czwartkowych 17.00ach głośno niesie się po szosie... :bigrazz:

Tylko dziś śmiałków :crossy: :crossy: zabrakło!?

 

PS. jakaś bib(k)a się tu szykuje??

co, jak, gdzie i kiedy?

bo ja może też :D -na ochotnika :flesje:

Nie kracze mówię to co ptaki mi tu niosą :D

Jestem pełen podziwu dla siebie że mimo że mam niesprawny alternator zrobiłem 550km xD

Więc mnie ta zima troche obleciała:P

 

A co do Twojego PS. to śledz i czytaj na bieżąco temat i posty to się dowiesz co i jak z tego co ja wyśledziłem to 26-27 marca by pasowało najbardziej bo Marecki Beta i Beti z jednych okolic są więc Beti reflektuje na bycie kierowcą więc koledzy mieli by czym jechać by sie napić :D Mi tam każdy termin pasuje pod sama knajpeczku mieszkam w końcu.

 

W ogole koleżanka pojawiła sie z nikąd może by sie przedstawiła co czym jak :>

 

Co do spotkań mamutów to zeszły rok może zbyt wiele nie jeździłem z nimi ale dwa lata temu praktycznie co czwartek z nimi byłem tam tez Marecki pojawił się dużą lokomotywą B12 na Xenie pokazując mi że nie mam światła z przodu gdzie mi sie kostka paliła i przez to eni miałem haha xD

Jak zmienei kominy to pojade do nich pokazując że nei tylko ich chrom tak może ryczec ;]

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Twojego PS. to śledz i czytaj na bieżąco temat i posty to się dowiesz co i jak z tego co ja wyśledziłem to 26-27 marca by pasowało najbardziej bo Marecki Beta i Beti z jednych okolic są więc Beti reflektuje na bycie kierowcą więc koledzy mieli by czym jechać by sie napić :D

 

Mi tam każdy termin pasuje pod sama knajpeczku mieszkam w końcu.

 

W ogole koleżanka pojawiła sie z nikąd może by sie przedstawiła co czym jak :>

 

...bo czasem nieważne jest skąd, lecz gdzie ;)

-czyli w miejscu jak najbardziej odpowiednim - wylęgarni wariatów z MOTObzikiem ahahaha :D

 

"co czym jak?"

jako, że NARAZIE (!) NIESTETY (!!!) nie jestem zmotoryzowana, to korzystam wszędzie i czym się da "na doczepkę" jako "plecaczek", bo czasem znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która małą wariatkę na przejażdżkę zabierze :biggrin:

 

26.03 - giocior opcja na rozpoczęcie sezonu -miłoby było kolegów poznać :bigrazz: no i koleżanki (zapewne nieliczne) oczywiście też!

 

...więc może i jakiś szalony ochotnik się znajdzie, który na 14.00 żuczka przygarnie??? :D :crossy: :D

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli datę mamy już uzgodnioną - 26 marzec.

Natomiast godzinę bym opóźnił... tak na 15:00 ponieważ do 14:00 najprawdopodobniej będę w pracy.

Co do wieczornej imprezki to 19:00 / 20:00

 

Trochę z innej beczki!

Nie macie znajomych, którzy chcą sprzedać mieszkanie ok.65m2

Ceny jakie mnie interesują to:

120 000 - do remontu

180 000 - po remoncie

Edytowane przez barthazz
sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, miałem taki plan aby dziś pośmigać i doopa za późno wróciłem z pracy... :banghead: a było dziś pięknie 8-9 st

Num pogoda była max trochę kilometrów udało mi się na kulać :icon_razz: oby jutro tak było jak by co to jutro mogę pośmigać najlepiej tak od 13 max do 15

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Beti na 14.00 możesz jechać ze mną :bigrazz: :crossy:

 

 

Haha, dobra...tylko ja nie wiem, czy mi odwaga na to pozwoli. Z opisów wynika, że jeździsz trochę inaczej niż ja...jeszcze na zawał odpłynę:) Ale spoko, jest to oczywiście kwestia do przemyślenia i myślę, że jeżeli Cebula nie będzie jeżdżąca to się skuszę...w końcu do odważnych świat należy:)

 

W takim razie umówieniu jesteśmy na 26 marca:)

 

P.S. Czy ktoś się wybiera na wystawę do Wrocławia w kwietniu_

 

Pozdrawiam,

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Twojego PS. to śledz i czytaj na bieżąco temat i posty to się dowiesz co i jak z tego co ja wyśledziłem to 26-27 marca by pasowało najbardziej bo Marecki Beta i Beti z jednych okolic są więc Beti reflektuje na bycie kierowcą więc koledzy mieli by czym jechać by sie napić :D

 

Mi tam każdy termin pasuje pod sama knajpeczku mieszkam w końcu.

 

W ogole koleżanka pojawiła sie z nikąd może by sie przedstawiła co czym jak :>

 

...bo czasem nieważne jest skąd, lecz gdzie ;)

-czyli w miejscu jak najbardziej odpowiednim - wylęgarni wariatów z MOTObzikiem ahahaha :D

 

"co czym jak?"

jako, że NARAZIE (!) NIESTETY (!!!) nie jestem zmotoryzowana, to korzystam wszędzie i czym się da "na doczepkę" jako "plecaczek", bo czasem znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która małą wariatkę na przejażdżkę zabierze :biggrin:

 

Pieknie sie wybroniłas :D tak wiec gdzie owe moto bizki sie rodza xD

 

 

26.03 - giocior opcja na rozpoczęcie sezonu -miłoby było kolegów poznać :bigrazz: no i koleżanki (zapewne nieliczne) oczywiście też!

 

Czyli rozumiemy ze wszyskim pasuje :)

 

Czyli datę mamy już uzgodnioną - 26 marzec.

Natomiast godzinę bym opóźnił... tak na 15:00 ponieważ do 14:00 najprawdopodobniej będę w pracy.

Co do wieczornej imprezki to 19:00 / 20:00

 

26 pasuje idealnie :D

Jutro ostatnia operacja apki i w siodło dosiądz Husario zagrzmij :D

 

Ps. Beti na 14.00 możesz jechać ze mną :bigrazz: :crossy:

 

 

Haha, dobra...tylko ja nie wiem, czy mi odwaga na to pozwoli. Z opisów wynika, że jeździsz trochę inaczej niż ja...jeszcze na zawał odpłynę:) Ale spoko, jest to oczywiście kwestia do przemyślenia i myślę, że jeżeli Cebula nie będzie jeżdżąca to się skuszę...w końcu do odważnych świat należy:)

 

W takim razie umówieniu jesteśmy na 26 marca:)

 

P.S. Czy ktoś się wybiera na wystawę do Wrocławia w kwietniu_

 

Pozdrawiam,

Beti

Do odważnych świat należy więc nie wal w pory zakładaj kiece i sru w trase z wariatami :D

 

Jak dobrze pojdzie i śie postaramy z moim moto doktorem to jutro mała trase walne :)

Zobaczyć jak chodzi :)

Może i bojanowo nawiedze :)

A w poniedziałek pierwszy telefon o kominy :D

Czas na najgłośniejszego gada w tej prowincji :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...