Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc, V4 to 2xV2 a V2 jest jazzy, funky, fresh ;)

 

:bigrazz:

 

Spryciarz :clap: :clap: :clap:

 

 

P.S.

Jak będziesz w Rawiczu maszyną to wleć do mnie. Kiedyś mało nie kupiłem VFRki

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie polatałem - było zajebiście :crossy: :bigrazz: :crossy: :bigrazz: :crossy:

Jutro jeszcze też ma być uchodliwie, więc też będe wietrzył kości :bigrazz:

 

thobeta no problem jak będę to wlecę zobaczyć Yamahe :bigrazz:

 

gitek19 daj znać na forum kiedy co i jak z tym otwarciem, to pojawi się kilku zapaleńców więcej - no i mam nadzieję, że też będziesz na moto ;)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie polatałem - było zajebiście :crossy: :bigrazz: :crossy: :bigrazz: :crossy:

Jutro jeszcze też ma być uchodliwie, więc też będe wietrzył kości :bigrazz:

 

thobeta no problem jak będę to wlecę zobaczyć Yamahe :bigrazz:

 

gitek19 daj znać na forum kiedy co i jak z tym otwarciem, to pojawi się kilku zapaleńców więcej - no i mam nadzieję, że też będziesz na moto ;)

Widzę że nie tylko ja dziś jeździłem, też zrobiłem kilka km po okolicy.

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do poczytania dla Witasa i Wozia ;)

 

http://www.sportrider.com/bikes/146_0308_n...ared/index.html

 

 

Dzięki za lekture. Poczytałem i jakoś wyszło na to że każdy z tych kolesi (testerów) jest innego wzrostu i wieku i umiejętności w kierowaniu motorem są różne dlatego zdania są jakie widać. To fakt że SV-S-ka to uniwersalny sportbike bo taki ma być przecież. Dla miłośników żyletek są GSXR-y ale mniejsza z tym bo oni jeszcze testowali stare sprzęty bo artykuł jest z 2003 roku. A od 2005 w SV-S-kach sporo zmian wprowadzono więc motocykl stał się troche bardziej sportowy.

 

Fakt faktem że takie uniwersalne sportbajki dobrze się nadają na te nasze drogi. Są miękkie, wygodne i dobrze amortyzują nierówności. Choć jedno co przeszkadza to ta superbajkowa kierownica mocowana do amora. Ja już myśle nad jakimś turystykiem bo zapierdzielać jakoś niemam ochoty po naszych pięknych drogach a do jazdy turystycznej po wiochach gdzie drogi nie są zbyt eleganckie przydało by się więcej wygody i komfortu. Mam na myśli bardziej wyprostowaną sylwetke bez przechyłu do przodu. Jakoś coraz bardziej zaczyna mnie wciągać w jazde turystyczną. Jechać nie zbyt szybko i oglądać krajobrazy.

 

Od dwóch dni tak jeżdże po okolicy i nawet naciszyłem oko widokami. Wcześniej nie wiedziałem że mamy takie krajobrazy koło leszna bo zawsze zbyt szybko jechałem.

 

 

Ja wczoraj zrobiłem jakieś 150 km

 

i dzisiaj ponad stówke nakręciłem.

 

Jutro też mam zamiar wyjechać ale wydaje mi się że będzie troche zimniej.

 

 

Jak śmigacie to trzeba się zgadać na jutro bo znam kilka odcinków naprawde extra trasy. Pięknie się jedzie a widoki takie że niechce się patrzeć na jezdnię.

 

 

Ja zazwyczaj wyjeżdżam codziennie o godz. 12-stej i jeżdże tak do 15-tej czasem dłużej zależy od pogody.

 

Widzę że nie tylko ja dziś jeździłem, też zrobiłem kilka km po okolicy.

 

 

 

Ja wczoraj zrobiłem jakieś 150 km

 

i dzisiaj ponad stówke nakręciłem.

 

Jutro też mam zamiar wyjechać ale wydaje mi się że będzie troche zimniej.

 

 

Jak śmigacie to trzeba się zgadać na jutro bo znam kilka odcinków naprawde extra trasy. Pięknie się jedzie a widoki takie że niechce się patrzeć na jezdnię.

 

 

Ja zazwyczaj wyjeżdżam codziennie o godz. 12-stej i jeżdże tak do 15-tej czasem dłużej zależy od pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj kupiłem łozyska najebałem sie i je zgubiłem xD

ku*wa genau tylko ja tak umiem ;/

 

http://images47.fotosik.pl/577/4fd744f0867b3009.jpg - Pozegnanie Sezonu Lotos Bojanowo :D 2010

Siemka;d jak tam na wiosne robimy powtórke ;d ;p

 

Powitanie sezonu heh ;d

Tak tez tam ejstem jeszcze na ahh<łezka się kreci> bandizorku

 

A marek ja do Ciebie dzwoniłem to sie ku*wa najebałes xD

a tak tez bys była na portalku forum motocyklisci pyly

 

gitek19 daj znać na forum kiedy co i jak z tym otwarciem, to pojawi się kilku zapaleńców więcej - no i mam nadzieję, że też będziesz na moto ;)

 

Może i bydzie byle nie spalił znowu sprzegła :P

 

ZNALAZŁEM ŁOZYSKA!!

I smary doszły :D

teraz kwestia złozenia złoma do kupy :P

 

do poczytania dla Witasa i Wozia ;)

 

http://www.sportrider.com/bikes/146_0308_n...ared/index.html

 

Suzuki stuki

Kawasaki odstaw w krzaki

włoszczyzna to dobra na talerzu

 

I znajdz teraz motor dla siebie:P same szroty xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem polerować sety i musiałem sprawdzić jak się prezentują w dzisiejszym pięknym słońcu :biggrin: i zrobiłem jakieś.... 40 km :crossy: zmarzłem jak cholera - choć dopiero poczułem to jak zsiadłem z moto :crossy: :biggrin: :crossy:

Więc chłopaki : http://c33.grono.net/29/7/gallery-95325322-500x500.jpg

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem polerować sety i musiałem sprawdzić jak się prezentują w dzisiejszym pięknym słońcu :biggrin: i zrobiłem jakieś.... 40 km :crossy: zmarzłem jak cholera - choć dopiero poczułem to jak zsiadłem z moto :crossy: :biggrin: :crossy:

Więc chłopaki : http://c33.grono.net/29/7/gallery-95325322-500x500.jpg

No faktycznie dzisiaj piździło maksymalnie ale nie szło się powstrzymać od jazdy widząc takie słoneczko też dzisiaj zrobiłem jakieś 50km a paluchy u rąk to myślałem że mi odpadną haha. :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja takze wczoraj wyjechalem i zarazem sprawdzilem nowy zakup. Bylo baaardzo zimno ale nie zaluje :smile: :smile: Najgorzej po palcach od rak jak kolega powyzej. Teraz tylko czekac na ocieplenie i wyruszymy w koncu wieksza ekipa. Johny a co do spotkania w Bojanowie na poczatek sezonu to nawet fajny pomysl ale ten twoj cieknacy olej heh Mysle ze nie chcesz tak jezdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nawinąłem 80km. Skóra, bielizna termoaktywna, kominiarka ale to normalka.

Na ręce jednak nałożyłem zwykłe zimowe rękawiczki takie wełniane i dopiero na to skórzane motocyklowe. Efekt super. Doskonała izolacja. Wcześniej bez wełnianek marzły mi czubki palców tam gdzie najwięcej jest szwów. Polecam ! Pomimo zimna jazda była przyjemnością.

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nawinąłem 80km. Skóra, bielizna termoaktywna, kominiarka ale to normalka.

Na ręce jednak nałożyłem zwykłe zimowe rękawiczki takie wełniane i dopiero na to skórzane motocyklowe. Efekt super. Doskonała izolacja. Wcześniej bez wełnianek marzły mi czubki palców tam gdzie najwięcej jest szwów. Polecam ! Pomimo zimna jazda była przyjemnością.

Haha ja tęz dzisiaj wpadłem na ten sam pomysł i założyłem rękawice zimowe ale takie narciarskie o niebo cieplej.

num fajnie się jeździło żeby jeszcze te drogi były już zrobione bo masakra a szczególnie 5 przelot przez Leszno bo tam to jedyna opcja to enduro.

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ja tęz dzisiaj wpadłem na ten sam pomysł i założyłem rękawice zimowe ale takie narciarskie o niebo cieplej.

num fajnie się jeździło żeby jeszcze te drogi były już zrobione bo masakra a szczególnie 5 przelot przez Leszno bo tam to jedyna opcja to enduro.

 

Widziałem Cie dzis z okna :P)

Marecki piekna VFR :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cie dzis z okna :P)

Marecki piekna VFR :)

hehe a ejpRil gdzie była? w domu

 

Nie na naprawdę jak będzie ładna pogoda to trzeba się zgadać i jakąś trasę zrobić bo tam samemu to tam jest dupa a nie latanie.

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...