Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, tak....ale wiesz co....z tego co mi wiadomo to takie skromne to jest, tata zorganizowal małe swiecenie motocykli po mszy pod kosciolem, a potem w Pakowce podajze ognisko, i takie tam...wiem, ze jakas zrzuta pieniedzy bedzie, zeby pokryc koszty zakupu jedzenia:)

 

Ja niestety nie bede brała udzialu, bo leze chora w lozku:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak....ale wiesz co....z tego co mi wiadomo to takie skromne to jest, tata zorganizowal małe swiecenie motocykli po mszy pod kosciolem, a potem w Pakowce podajze ognisko, i takie tam...wiem, ze jakas zrzuta pieniedzy bedzie, zeby pokryc koszty zakupu jedzenia:)

 

Ja niestety nie bede brała udzialu, bo leze chora w lozku:(

 

 

A to jednak prawda. Z Rawicza pojedzie z 10 motocykli. A ty się kuruj

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A&K i barteck street troche wiecej werwy w poruszaniu sie po miescie bo zeby was 450 i to w singlu porobila w gostyniu :P

 

Pozdro

 

Co my za to możemy że masz lepszy sprzęt i więcej odwagi,a już mówię do Bartka damy mu niech nas wyprzedzi i zobacz ile miałeś radochy hihihihihi :biggrin: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera neta nie mam w chacie i nie było jak się zgadać na weekend... Krystian chyba Cię wczoraj widziałem w Lipnie ale nie jestem pewien... i chyba w Osiecznej jakoś w sobotę...

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera neta nie mam w chacie i nie było jak się zgadać na weekend... Krystian chyba Cię wczoraj widziałem w Lipnie ale nie jestem pewien... i chyba w Osiecznej jakoś w sobotę...

 

Ario to nie ja,ale może widziałeś tego gostka co jeździ taką samą SP-1 w Lipnie,albo z Lipna on jest :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawicz nie odpowie Ci bo wilcza część osób nie jest na tym forum. Kilka tygodni temu w Rawiczu powstał klub motocyklowy. W piątek jest walne, więc podam do wiadomości o imprezie. Daje sobie głowę obciąć że koło 20 osób z Rawicza pojawi się na pewno. (jak chcesz mogę zrobić wstępną listę osób)

 

Ps. A tak w ogóle to wszyscy którzy chcieli by się zapisać i zapoznać się z planami klubu to zapraszam.

 

a gdzie ten klub? jak sie nazywa.na stronie kongresowej nic nie widze? !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...