Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc,

Witas: mamy z kolesiem możliwość pożyczenia 3 quadów (1 x 200 cm - to jest kolesia i 2 x 150 cm) i tak sobie kilka razy polataliśmy po błocie i lasach, ale to nie to co asfalt :banghead:

Beti: przejechałem specjalnie twoją ulicą jak jechałem do Leszna, ale szczerze mówiąc to nie do końca pamiętałem który to dom, są podobne, inaczej na pewno bym zawitał na chwilke;

Pale: mogę wziąć kamerke albo aparat wszystko mi jedno, tylko wiesz jak jest z kamerami, właściciel przeważnie nigdy nie jest widoczny na filmach :banghead: chciaż po ostatnim dziele konkurencji Pana Romana Polańskiego, niejakiego PaleSatan`a z Leszna to jestem wstanie ją wziąć :)

Nie no spoko, wezmę ją , skupimy się na naszej grupie (jakąs konkretną pamiątkę musimy mieć , no nie :) , zresztą kto ją będzie miał w rękach ten będzie kręcił :)

Dzisiaj troszkę polatałem po okolicach Rawicza, ale samemu to sami wiecie jak się jeździ, nie mniej troszkę pojeździć przed Rybolem to chyba dobra sprawa :)

Tak naprawde to już mnie ściska w gardle na samą myśl o Rybolu, będzie extra.

Renia (czytaj moja żona) widzi co się dzieje i stwierdziła, że chyba się kiedyś odważy na Kawie z nami polatać na jakies jeździe po okolicach Leszna, no zobaczymy.

No to do zobaczyska, odezwie się jutro po szajbówce na quadach no i do zobaczyska w piątek.

Beti: zdrowiej i to jak najszybciej, a jak nie to na pewno wyleczymy cie na miejscu :)

Pale, a co Asmo definitywnie nie jedzie ? szkoda, no ale na pewno ma powód, pozdrów go.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilek, Ty i ten Twoj aparat...i bedzie jak jesienia, ze zdjec doi dzisiaj nie widzielismy:P a nawet pamietam (mimo iz bylam troche pijana) ze zdjecia tez jakies robilam Twoim, hehe. Dobra, bierz, bierz...przyda sie napewno:D

Irek...a co do pamiatki filmiku..juz wprawe masz w kompresowaniu, to tylko ladnie obrobisz, itp i pamiatkla jak nic:D

 

Pozdrawaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz taka mala rewizja planow:

1.Wroclaw pisze ze oni chca sie ruszac z bp o 16 a nie dopiero zbierac wiec trza by byc troche wczesniej.

wiec Beti i Irek badzcie gotowi jak z Wiciem nadjedziemy.

2.Nie wiem jak wroclaw ale ja tam nie mam zamiaru jechac przez zadna radiostacje. Wiec zjezdzamy tak jak ostatnio zjazd 408 (parking przy zjedzie a potem tankowanie na tej stacji) i przez sosnicowice jedziemy do rybnika. Mam nadzieje ze bedzie szybciej bo Zbyhu pisal ze ta nastepna droga jest w remoncie.

3.Ario jak nas nie bedzie juz we wrocku to gon na autobane napewno wtedy nas dorwiesz :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet paru:

Slawek w Lasocicach, kolo Leszna jak sie jedzie do Wschowy, skrecasz pierwsza uliczke w lewo i po paruset metrach ma warsztat. Calkiem porzadny, ale musisz sie liczyc ze jesli powie ze bedzia za tydzien to zrobi najwczesniej za dwa tygodnie, zwlaszcza teraz ma mnostwo klientow.

tel. 602 488 312

 

 

 

Motorex niedaleko ulicy bodajrze fabrycznej, troche ciezko tam trafic bo trzeba z glownej ulicy zjechac w rownolegla osiedlowa ulice. Ario tam serwisuje swoja Yamahe i jest zadowolony.

 

ul. Śniadeckich 23

64-100 Leszno

Tel: +48 - 065 / 5271125

+48 - 0600297579

 

 

 

Jest jeszcze jeden koles w Grzybowie, ale z tego co slyszalem to nie bardzo jest sens do niego jezdzic, pozatym on glownie enduro/cross robi.

 

Oczywiscie jest jeszcze Asmodan, ale chwilowo niedostepny :icon_question:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie połamałem siędzisiaj tzn. że jutro jade, będę czekał w garażu ok. 14. Witas ma moją komóre to mi dryndnie, garaz mam niedaleko PKS tak, że na pewno się szybko zjawię (za takim nowo budowanym marketem między pks i gazometem. Jutro ide na 4:00 do pracy co bym mógł wyjść po 12:00 i jechać na rybol, co za poświęcenie :) Do jutra i pozdro.

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widze ze sie dopytujecie czemu nie jade :) wiec tak jutro o godzinie 9 rano mam operacje w trzebnicy na lape wiec jest to fizycznie nie mozliwe zebym jechal :flesje: jak bedziecie jechac to mozecie troche popalowac sprzety na drodze w trzebnicy bo szpital jest 200m od drogi (tam gdzie stalismy w korku co byl ten wypadek :biggrin:

Ale spoko dzisiaj sobie odkulem wypad do rybola i caly dzien latalem klxem i do teraz mnie wszystko boli, nawet mialem okazje utopic motor i kask w strumieniu, ktorym to jechalem i w pewnym momecie mi moto sie znalazlo prawie cale pod woda :biggrin:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zla wiadomosc :)

wlasnie napisal Ario, ze z powodu zmiany pracy i wszystkich trudnoscie jekie sie z tym lacza, nie moze pojechac na Rybnik :(czyli nie dolaczy do nas po drodze, szkoda.

Ale tak poza tym to juz za 3h bedziemy smigac na Rybol ;):D

a jeszcze tyle rzeczy trzeba do tego czasy zrobic... :/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze godzinka nam zostala, ja zmykam dalej robic co musze. Przed chwila moto wyprowadzilam z garazu i przywloklam pod dom, teraz pakowanko i znowu meczenie sie z umocowaniem spiwora :bigrazz:

 

Dobra ludziska, trzymaja sie i do zobaczyska :crossy::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam motocyklistow z okolic Leszna - na pewno kazdy jest pelen wrazen po Rybolu.

Bede w Waszych okolicach 21-22 kwietnia podczas zjazdu na studiach w Osowej Sieni. Gdyby sie udlo mi dolaczyc do jakiegos Waszego spotkania w tym czasie i poznac nowych motocyklistow - byloby super.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...