Skocz do zawartości

Czy to jest możliwe ? co wogóle sądzicie o tej aukcji


Riksza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej podoba mi sie to "wielokolorowy"... Gdzie on to ma wbite??? Bo ja w dowodzie nie znalazlem koloru :). Tak samo te konie i mocniejszy od wielu 125... Ciekawe czy by sie zgodzil na porownanie: stara Cagiva SST125 (taka MZtka tylko ladniejsza) kontra ta jego Honda ;). I zgoda, ze on bedzie jechal na Hondzie (wkoncu jego motor to wie jak go wykorzystac)...

A te KM to zawsze z kosmosu brane. Mnie ciekawi jak niektorzy mierza to. Watpie, zeby ich stac na hamownie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, niedawno kupiłem Hondę MBX 80, wczesniej był simek i troche byłem na początku dziki jak sie przesiadlem, mój ma zablokowany moduł, i poprzedni wlaściciel twierdzi ze okolo 13 koni, wyciąga 90kmh.... to tak na marginesie 8) ale jeśli chodzi o te aukcje to zanim kupiłem swój motor dlugo szukałem bo simka sprzedałem przed czerwcem chyba, ta aukcja juz wtedy była na allegro i pojawiała sie cześto z przerwami, dzwoniłem nawet do gościa, ponoć używał jej do jakiegos stunta, zwróć uwage na prostą kierownicę... poza tym z 17 koniami to koles serio mocno przesadził, mnie sie wydaje ze ona jest mocna ściemniona, ale najlepiej sam obejrzyj!!! pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestescie naiwni. co kilka dni na allegro ktos doda sobie 10 koni wiecej i od razu zakladacie nowy temat żeby sie upewnic... troche wyobrazni

 

ponoć używał jej do jakiegos stunta

8O :-D

(do stuntu czyli akrobacji na motocyklu typu gumowanie, jazda na przednim itd)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...