Skocz do zawartości

Kaski i gogle enduro/cross...


Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście jak zakładam ten kask to nie odczuwam efektu"ciężkiej głowy" - nie czuć tej wagi

Założyłeś w pokoju kask na 1 minute i nie czujesz że ciężki...pojeździj 1h i zobaczysz czy będziesz miał przez Ciebie napisany takowy efekt ciężkiej głowy :-D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo kupic kask no fear model 2004 optimal za 350 zl !! odczepiany srodek zaczep na paski!! http://www.nofearmx.com/store/2004_optimal_helmet.html dokladnie taki,

 

wlasnie zastanawiam sie nad zakupem takiego kasku no feara, mozesz cos powiedziec wiecej o nim???? jest malowany czy ma naklejki??? i wogule czy wgygodny itp :D i czy niema w czasie jazdy tak zawnego uczucia ciezkiej glowy 8)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Mam pytanie dotyczące AGV RC5pro, gdyż taki kask właśnie kupiłem (daję do areografu). Kupiłem AGV bo mi dali dobrą cenę w Intercars, 300 zł, więc prawie jak na Allegro, a nie ma kosztów przesyłek i obawy że przyjdzie nie taki... nieważne. Pytania:

- jak się -sprawuje

- czy coś odpada, psuje się

- czy daszek się nie łamie mimo mocnego wykrzywania

- dlaczego tak bardzo bolą uszy przy zdejmowaniu (twarde boczki) i czy to się jakoś rozchodzi wraz z używaniem bo mnie to wkurza póki co strasznie.

Dzięki

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak bardzo bolą uszy przy zdejmowaniu (twarde boczki) i czy to się jakoś rozchodzi wraz z używaniem bo mnie to wkurza póki co strasznie.

mam ten kask, i bylo tak na poczatku mialem czerwony uszyb od sciagania jak burak :P

a teraz albo ja sie przyzwyczailem albo sie wyrobilo i jest dobrze...

Kask generalnie fajny... a daszek mimo ze kask upadl nie raz na niego, nadal zyje i ma sie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
mam ten kask, i bylo tak na poczatku mialem czerwony uszyb od sciagania jak burak  

a teraz albo ja sie przyzwyczailem albo sie wyrobilo i jest dobrze...

 

No i OK. To było najważniejsze, ponieważ póki co przy zdejmowaniu kasku to jest masakra, tak uszy bolą, że przy nim mój Suomy to mistrz wygody. Ponadto AGV dość mocno ściska mi policzki, pewnie tez się rozejdzie... Generalnie miałem już sporo kasków off road, ale ten jest najmniej wygodny, mam nadzieję że się ułoży jednak.

 

 

a czemu nie AX7??

 

Albowiem bardzo dobry kask enduro już mam, a tu potrzebowałem jakiejś taniej, solidnej skorupy pod areograf, do korszystania na rózne specjalne okazje.

 

 

Dominik miałeś już okazje pojeździć w nim , jeśli nie to zdaj relacje po jeździe

 

Maluje się, nie jeździłem :P

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albowiem bardzo dobry kask enduro już mam, a tu potrzebowałem jakiejś taniej, solidnej skorupy pod areograf, do korszystania na rózne specjalne okazje.  

Dominik miałeś już okazje pojeździć w nim , jeśli nie to zdaj relacje po jeździe

Maluje się, nie jeździłem :P

Dominik a mógł bys zdradzić jaki jest koszt pomalowania tego kasku?

Też się zastanawiałem nad zrobieniem jakiejś fajnej grafiki na moim już porysowanym Lazerze.

Jak sie kiedyś dowiadywałem u różnych magików to chcieli około 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jeden z takich magików ogłaszał się w dziale "przy piwie"/"jak kupić" albo jeszcze coś innego. Mówił że mu się nudzi i pomaluje komuś motor za cenę farby plus jakieś piwka. Może kask też zrobi?

 

Tak, to on :P

 

 

Jak sie kiedyś dowiadywałem u różnych magików to chcieli około 300zł.

 

To jest Bary bardzo dobra cena!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bary to bardzo dobra cena, pytalem sie juz paru i kazdy wolal sobie 500 - 600 zl. Co do policzkow dominik. Gabki napewno sie ubija, ja tak mialem w lazerze mx6 hawk , ale z czasem wszystko ulorzylo sie do ksztaltu mojej wielkiej glowy 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...