Skocz do zawartości

Duży naked...


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanów się tez nad ZRX-em mialem 1100 bardzo wygodny male spalanie średnio 5,5-6 l /100km Pożniej przesiadlem się na mniejsze jednostki hornety jajka itp i to już nie bylo to teraz szukam ladnego ZRX 1200 ale niestety bardzo trudno coś wychaczyć :clap:

 

Co do ZRX-a bardzo elastyczny silnik silny jak tur :icon_mrgreen: w kazdym momencie odpowiedni zapas mocy , i przepiękna linia ten tyl i w ogóle ogólnie się zakochalem w tym modelu :icon_razz:

 

A może Zbycho chce sprzedać ? :bigrazz:

Edytowane przez ścinacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się tez nad ZRX-em mialem 1100 bardzo wygodny male spalanie średnio 5,5-6 l /100km Pożniej przesiadlem się na mniejsze jednostki hornety jajka itp i to już nie bylo to teraz szukam ladnego ZRX 1200 ale niestety bardzo trudno coś wychaczyć :lapad:

 

Co do ZRX-a bardzo elastyczny silnik silny jak tur :crossy: w kazdym momencie odpowiedni zapas mocy , i przepiękna linia ten tyl i w ogóle ogólnie się zakochalem w tym modelu :wink:

 

A może Zbycho chce sprzedać ? :biggrin:

 

ja zastanawiałem sie nad tymi motorkami parę lat temu. Obecnie od 2005 mam Speed Triple i już żadne XJR, ZRX, B12, Inazumy, CB1300, GSX1400 .... ani inne ciężary mnie nie interesują. Znlazłem swój ideał...

Ale możemy podyskutować o nakedach :flesje:

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zastanawiałem sie nad tymi motorkami parę lat temu. Obecnie od 2005 mam Speed Triple i już żadne XJR, ZRX, B12, Inazumy, CB1300, GSX1400 .... ani inne ciężary mnie nie interesują. Znlazłem swój ideał...

Ale możemy podyskutować o nakedach :)

PZDR

J

 

 

taa. masz ten swoj polsrodek :) ja mam Vmax'a i zamienie go jedynie na nowego...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zastanawiałem sie nad tymi motorkami parę lat temu. Obecnie od 2005 mam Speed Triple i już żadne XJR, ZRX B12, Inazumy, CB1300, GSX1400 .... ani inne ciężary mnie nie interesują. Znlazłem swój ideał...

Ale możemy podyskutować o nakedach :)

PZDR

J

 

Ktoś TU mnie chce obrazić i maca mnie w czuły punkt :cool: Ty ...ty ... Triplu jeden :icon_twisted:

XJRa, ZRX, to świetne maszyny ...

 

Bardziej serio, nudno by było jak wszystkim podobały by się te same dziewczyny ... znaczy chciałem napisać, motocykle.

Teraz myślę o BeeMce K1200R Sport. Nie będę się śpieszył z zakupem bo Kawa jeszcze nie wyjeżdżona, brak kasy, poszła na takie głupoty jak mieszkanie dla dziecięcia czy samochód ... zmarnowane pieniądze ;) .

A K1200r sport ... to mój ideał, na dziś oczywiście. Power w ilościach więcej niż wystarczających no i wał zamiast syfiastego łańcucha. Choć w Kawie nie narzekam, naciąg starcza od przeglądu do przeglądu, smarowanie Scotoilerem ... nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam nowego zajoba. jako że za rok, albo dwa ( :lol: ) VX może przestać mi wystarczać, a kasę ciągle odkładam i na pewno będę chciał zaatakować bardziej ekskluzywny :icon_razz: sprzęt, rozglądam się usilnie po palecie dużych motocykli.

Ostatnio ćwiczę zajoba pod tytułem XJR.

Może ktoś na 4um jeździł takową maszynką, może jeździ cały czas, może napisze, ile toto pali w mieście, jak się zachowuje na winklach .... cokolwiek. Gazetki wyczytałem już do gołego papieru.

Może jakieś opinie, co kto myśli? Mogą być nie tylko na temat XJR, ale jeszcze duże GSX, ZRX, CB1000, B12, ... hę?

Pozdrówka.

ja mam b12 tak to jest to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbycho ... jak się obraziłeś, to ja się też obrażam :),

 

MOC ... masz rację. Nowego Trypla chętnie bym w garażu postawił ... ale obok obecnego, a nie zamiast (i zrobię to kuźwa, choćbym się miał zes*ać, chyba że będzie to SuperDUKE),

 

kioRa - jestem z Białegostoku, w moim mieście śmiga Daytonka 595, Thunderbird, Trophy, Tiger, TT600 .... więc całkiem zajebiście ;) zapraszam

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jężdżę (zacząłem) gsx 1400. Próbowalem XJR ale dałem sobie spokój.

Jestem wysoki, mój plecaczek w miarę też.

Bez porównania lepiej i bardziej komortowo we dwoje jest na gsx.

Xjr to konstrukcja przed conajmniej kilkunastu lat. Stary silnik, jak dobrze pamiętam na gaźniku - choć teraz zrobili liting na wtrysk.

Gsx jest już z XXI wieku. Podwojna przepustnica, jakies technologie od hayki, wtrysk, super hamulce (6 tłoczków przód - chyba od gsxr1000), i zawieszenie. 3 regulacje zawieszenia na przodzie i 3 regulacje na tyle. Kupe uchwytów, trzymaczy i innych oraz zajebczyście duzy schowek pod siedzeniem (10 litrów).

Jest zrobiony jako konkurencja dla xjr (nomen omen juz starego) i wszystko ma zaprojektowane jako lepsze.

Wykop straszliwy 2,8-2,9 sek, po zmianie (tylko) wydechu na akropovica 2,5 sek. Moment na 5 biegu płynnie zabiera od 45-50 km/h. Bez stresu i wahlowania biegami jaezdzisz po mmiescie. Bardzo spokojny, delikatnie przenosi moc, nie wyprawia głłupot. Jak przyciśniesz to wiekszość szlifierek (plastików) jest dziwnie zaskoczonych (wąchając dym z rury) nie mówiąc o xjrach cb i innych. Te pochłania bez problemu.

Bardzo fajna pozycja - jazda jak na kanapie.

Xjr jest troszkę niższy i dluższy, gsx bardziej zgraabny i jakiś bardziej "do opanowania".

 

Polecam.

 

(uwaga odczucia subiektywne, ale paru typów juz na moim siedziało - m.in. x11, B6, B12 i mówia to samo po przejażdżce)

 

jeszcze coś - silnik olejak - praktycznie nie do zajechania, ma hydrauliczne bardzo precyzyjne sprzęgło.

Edytowane przez MisterBIG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się tez nad ZRX-em mialem 1100 bardzo wygodny male spalanie średnio 5,5-6 l /100km Pożniej przesiadlem się na mniejsze jednostki hornety jajka itp i to już nie bylo to teraz szukam ladnego ZRX 1200 ale niestety bardzo trudno coś wychaczyć ;)

 

 

...z tym spalaniem to troche jednak zbyt sercowo kolego :buttrock:

 

Jechałem na ZRX na wyspy i jakbys w gaz nie dmuchał min 6lit znika na 100km...ale nie mowie ze to zle bo radocha z jazdy niepojęta...

 

...na torze natomiast ponad 10L to zaden problem dla zrx'a...i tutaj również 102% stysfakcji z jazdy, pomino smoczego apetytu tego silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja sie dolacze do tematu.Naszla mnie chec na naked-a.Ma to byc drugie moto bo XX w zyciu nei sprzedam:)I tak czytam i czytam,szperam w necie i decyzji jakie moto nie ma.Bardzo mi sie podoba CB1300.Ale mysli tez kraza kolo GSX 1400.

Pozdrawiam,Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

Ja sie dolacze do tematu.Naszla mnie chec na naked-a.Ma to byc drugie moto bo XX w zyciu nei sprzedam:)I tak czytam i czytam,szperam w necie i decyzji jakie moto nie ma.Bardzo mi sie podoba CB1300.Ale mysli tez kraza kolo GSX 1400.

Pozdrawiam,Michal

 

 

Kup X11,będziesz miał dwie najwspanialsze maszyny na świecie :bigrazz:

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup X11,będziesz miał dwie najwspanialsze maszyny na świecie :bigrazz:

 

patrz czasem na daty... w ciągu półtora roku od zadania pytania - pytający zmienił poglądy :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...