Skocz do zawartości

hopa na CZ cross


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego... widziałeś ich porzednie filmy? Nie? to nie mamy o czym rozmawiać... Jak widziałeś to wiesz, że dla nich kręcenie kółek to nie jest nic nadzwyczajnego...  

 

Kuźwa... czy większość tematów w Enduro/cross.... musi schodzić na film OEM'u ?  Ludzie... było minęło  

A ja sie moge zalozyc ze jakby kilku uzytkownikow z duzym stazem pochwalilo film wazzabiego to reszta popieralaby ich :) . Tamte filmiki napewno byly lepsze i jak ktos pisze chlopakom ze nie potrafia jezdzic to jest tylko jedna opcja: pojechac do Piły i pojezdzic z OEM'em dzien :lol:

felgi mam juz pokrzywione od skokow bo zawieszenie jest juz zuzyte i po skoku ponad pol metrowym nad ziemia dobija.

Obawiam sie ze krzywe felgi mozesz miec nie od tego Wazzabi takze sprawdz to i zregeneruj sobie zawieszonko bo szkoda jego podzespolow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze krzywe felgi mozesz miec nie od tego Wazzabi takze sprawdz to i zregeneruj sobie zawieszonko bo szkoda jego podzespolow

 

no przodem raz jebnalem w jakis wystajacy kamien na zakrecie to tak mnie z siodla wbilo bo akurat siedzialem ze supermana zrobilem i genitaliami prawie w bagaznik przylozylem' date='

zawieszenie bede robil po motobazarze, bo w wakacje tyrajac przy lopacie i grabiach pracowalem na budowie wygrzebujac kamienie

 

 

Możesz mi dać linka do swoich wcześniejszych filmów...bo nie moge znaleźć

 

poszukaj tematu "OEM Team Pila - film"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny fiklmik. A mi tylko pociskalii pierdoły że CZ to szmelc i cza tylko gzebac przy tym.

Bo taki był stereotyp, który na ofrum został obalony :!:

Sam mam zamiar przesiąść się na CZ, ale najpierw musze sprzedać TS.

Takie filmy są naprawde zachęcające :!: Dlatego dożcajcie filmiki o CZach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie zobacze jak ty wymiatasz' date=' widze ze koles nie kumasz ze niektorzy nie maja gdzie jezdzic na czym jezdzic i miec to jak naprawiac jak sie rozkurwi, bo do tego stworzone co bylo robione nie bylo[/quote']

wiesz co nie potrafisz przyjac krytyki pozatym nie bede sie z toba spieral poniewaz szkoda mi slow wole ogladac jeden kok tego czlowieka na cz niz ten wasz filmik i to tyle koniec tematy a jak skonczymy film to chetnie ci go wysle

 

[ Dopisane: 13-09-2005, 23:23 ]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hahahha poprostu zajeeebisty film :DD serio Nie wiem jak ty sie tam utrzymales :D Podziwiam

 

[ Dopisane: 15-09-2005, 01:00 ]

 

ladnie szalejesz :D) Super

 

 

ps. ja chce cz 125 ;(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dostałem sporo wiadomosci na gg i PW żeby wrzucić jakiś boczek na CZ i dziś akurat udało sie wychwycic dwa liche boczki w lesie

 

P.S prosze nie krytykowac :D

linki poniżej:

 

http://s38.yousendit.com/d.aspx?id=2X0NE8S...JS3AVAPWD16EW6F

 

http://s38.yousendit.com/d.aspx?id=3MW7GBU...K43GWPR2TBZRAIZ

 

pozdro

 

za tydzien mam zamiar tez coś pokręcić i uzupełnić kolekcje jak bedzie coś sensownego to napewno wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem sporo wiadomosci na gg i PW żeby wrzucić jakiś boczek na CZ i dziś akurat udało sie wychwycic dwa liche boczki w lesie

Nie sciemniaj placuch, dzisiaj przez telefon Cie naklonilem do filmow ;) . Juz sciagam.... :D

 

EDIT. O kurde kozacko 8O . Naprawde fajne boki i widac ze CZ idzie jak nalezy! RESPEKT ;)

 

BTW. Udalo sie ten urwany wydech zamocowac u kumpla? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem sporo wiadomosci na gg i PW żeby wrzucić jakiś boczek na CZ i dziś akurat udało sie wychwycic dwa liche boczki w lesie

 

P.S prosze nie krytykowac ;)

linki poniżej:

 

http://s38.yousendit.com/d.aspx?id=2X0NE8S...JS3AVAPWD16EW6F

 

http://s38.yousendit.com/d.aspx?id=3MW7GBU...K43GWPR2TBZRAIZ

 

pozdro

 

za tydzien mam zamiar tez coś pokręcić i uzupełnić kolekcje jak bedzie coś sensownego to napewno wrzuce

tez rzeczywiscie nie dzialaja.. prosze o wrzucenie na inny serw :D

 

[ Dopisane: 09-10-2005' date=' 21:36[/i'] ]

np tu : http://www.megaupload.com/nl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamte filmiki nie działaja bo serwer jest darmowy i trzyma je tylko 2 tyg chyba

 

 

 

Nie sciemniaj placuch' date=' dzisiaj przez telefon Cie naklonilem do filmow . Juz sciagam....

 

EDIT. O kurde kozacko . Naprawde fajne boki i widac ze CZ idzie jak nalezy! RESPEKT

 

BTW. Udalo sie ten urwany wydech zamocowac u kumpla?[/quote']

 

haha wcale że nie bo aparat przed wyjazdem zabraliśmy a ty dzwoniłeś jak już byliśmy daleko w lesie ;)

 

wydech oczywiście zamocowany fachowo ;)

 

a koza iść musi bo to koza ;) tylko jeszcze kierowca musi sie duzo nauczyć

 

 

Lucas bardzo filmiki mi sie podobają.Niemasz więcej? PS ja mieszkam 70k od olsztyna. Kiedyś musimy sie spodkać bo fajnie latasz na CZ:D

 

no nie ma sprawy ja latam zawsze kiedy jest choć troche w baku :D

za tydzień jakieś wieksze latanko sie organizuje wiec zapraszam na tor u nas w Olsztynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...