Skocz do zawartości

Royal Enfield ?


Gość Elek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami odwiedzam pana Marka Harasimiuka w Pruszkowie i miałem okazję dokładniej obejrzeć to cudo. Jeżeli ktoś lubi klasyki to maszyna jest jak najbardziej O.K. Z częściami nie ma problemów, a ceny są jak najbardziej przystępne (japonia jest duuużo droższa, wiem, bo mam). Jeżeli będziesz chciał zaoszczędzić na serwisie to też nie problem - sprzęt nieskomplikowany (o niektórych rzeczach w nowszej japonii można zapomnieć), z tym że serwis w Pruszkowie jest tani i napewno nic ci nie schrzani. Jeżeli masz kasę to polecam.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jest to bardzo fajne moto do przeróbek i tuningu. W internecie jest wiele stron firm akcesoryjnych głównie z Anglii. Jest także bardzo fajny sklep w Berlinie w którym załatwią Ci wszystko. Po odpowiednim tuningu (niestety ok 3500 PLN) można z niego wykręcić prawie 40 KM. A serwis w Pruszkowie jest rewelacyjny. Jak byłem w zeszłym roku to Marek Harasimiuk prawie mnie zmusił, żebym sobie wszystkie modele wypróbował. Za ok 1200 PLN jest opcja montażu rozrusznika elektrycznego. W salonie stoi też model 625 cm z rozrusznikiem i tarczą z przodu. Motocykl zawsze wzbudza zainteresowanie bo pięknie wygląda i jeszce ładniej pracuje. Po prostu balsam dla oczu i uszu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak czytam Wasze opnię i dziwię się. Po diabła kupować coś co udaje zabytek, a zzabytkiem nie jest, jest natomiast anachronizmem. Za 15 tysięcy złp można kupić porządny jeżdzący sprzęt nowej generacj lub choppera, a jak ktoś lubi zabytki to odnowionego weterana np Harleya WL w porządnym stanie i jeszcze zostanie trochę kasy.

Być może nie czuję tych klimatów ale puki co nie widzę w tym sensu.

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam Wasze opnię i dziwię się. Po diabła kupować coś co udaje zabytek, a zzabytkiem nie jest, jest natomiast anachronizmem. Za 15 tysięcy złp można kupić porządny jeżdzący sprzęt nowej generacj lub choppera, a jak ktoś lubi zabytki to odnowionego weterana np Harleya WL w porządnym stanie i jeszcze zostanie trochę kasy.

Być może nie czuję tych klimatów ale puki co nie widzę w tym sensu.

 

Zbycho

 

 

ehhhhhhh..... NO COMMENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupować taki motocykl?

Kupiłem bo mi się podobał i podoba nadal, bo mimo że wygląda jak klasyk to niezawodność tego sprzętu jest o wiele większa niż np. Junaka (bo np. nie cieknie olej). Dostęp do części jest bardzo dobry i są bardzo tanie. Naprawa jest prosta. Itd.

Poza tym serce żywiej bije.

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze !! Zrozumiałem, że nie to jest ładne co jest ładne lylko co się komu podoba.

Są rude, blondynki, czarne i łyse.

Tak naprawdę to nic nie mam do Enfildów tylko mnie osobiście nie leżą tak samo zresztą jak i superścigacze czy hard enduro.

Pozdrowienia dla wsiech motocyklistów niezależnie od tego czy jeżdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem jeszcze dodać, że dysponuję oryginalnym angielskim katalogiem części i książką serwisową. Gdyby ktoś z forumowiczów chciał to chętnie służę pomocą i prześlę ksero lub foto E-mailem dopuki nie sprzedam moto.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...