Skocz do zawartości

Jakie klocki do sporta?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w cb500 oryginalne Nissiny przejechalem na nich już od kupna motocykla 3500km niewidac zadnego zużycia ale jak mocniej przycisne to odrazu tarcza przeistacza sie w ciemny kolor a raz mialem koniecznosc bardzo ostrego Hamowania (bardzo ostrego)  ze znacznej predkosci prawie do zera to po przyjiezdzie do domu tarcza nabrala czerwono brazowego koloru czy moze mi ktos powiedziec czemu sie tak dziejie i czy sa to klocki do jazdy turystycznej czy sportowej   :?:                                             Z gory dzieki pzdro

gdzie i za ile kupiłem te nissiny :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoich (org. - Tokico) zrobiłem 14,5 tysiaka i już ich nie było.

w tym przebiegu są 2 wizyty na torze Poznań - czyli naprawdę duży wytrzymały,

z braku (chwilowego :)) kasy zanabyłem EBC - hamują OK, ale długiej żywotności się po nich nie spodziewam.

jak wyrobię, to pojadę na weekend do Poznania i zobaczymy ile z nich wtedy zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem Ferodo i jest mega. Przy mojeje jezdzie wystarcza PLATINIUM i takie tez zawsze zakładam. Kolega smiga na ST (SINTERGRIP) - klocki do jazdy mieszanej, szosowo-torowej i tez jest mega zadowolony. Sa to klocki jak to ładnie producent napisał "full metal". Jest jeszcze seria CP911 ale to juz mega hardcore i nie wiem kto na tym jezdzi. Miałem kiedys w SF EBC i nie była to rewelacja - w porównaniu z FERODO. Fakt faktem nie sa najtansze ale i mega drogie nie sa. Jesli chcesz mam skan opisu kazdej serii ale niestety ENGLISH.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Czy nie ma ktos moze jednego klocka ferodo fdb605p platinum? Kupilem nowy zestaw na dwie tarcze jakis czas temu, teraz chcialem to zalozyc, otworzylem opakowanie i niestety okazalo sie, ze jeden ma fabryczna wade, jest sciety pod katem i rowno nie przylega do tarczy. Teraz jest weekend majowy, sklep internetowy w ktorym kupowalem jest nieczynny i nie mam pewnosci czy pozytywnie rozpatrza moja reklamacje wiec jesli ktos mialby jakims przypdakiem akurat jeden klocek tej firmy bylbym wdzieczny. Napewno taniej by mnie to wyszlo nie kupowac nowy zestaw lub szybciej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...