Skocz do zawartości

Dziś wreszcie zdałem :) I opowiem Wam jak to było ;)


Kilvov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coooooooooooooo? Kurs tylko 150 zl 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O.

 

U nas w Cz-wie jak sie pytalem to mowili 700zl :/....... Gdzie ja ***** zyje :/.... Juz dawno bym sie nie meczyl na motorowerze ;(;(;(...

 

Pocieszcie mnie, ze u Was tez tak drogo..... Bo w Cz-wie z wszystkim wychodzi ~1000zl ://///////.

 

 

Ps. Gratuluje zdanego kursu - nerwy musiales miec straszne... A na czym zdawales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdalem na A za pierwszym razem niecaly tydzien temu. jak mi egzaminator powiedzial "ty masz pozytywnie" to myslalem ze sie przewroce z wrazenia ;)

 

ja jechalem jakies 40-50 i egzaminator powiedzial ze to nie jest hulajnoga tylko motor na tym sie jezdzi szybciej :? nierozumiem, mialem jechac 100 czy co ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jateż nie przekraczałem 50 km/h na egzaminie. ;) Zapchane miasto, pełno osiedli - no i bałem sie, że w tym stresie nie zauważę ograniczenia czy coś - więc jechałem ok. 45. ;)

Zdałem, ale egzaminator nadmienił: Coś pan niepewnie jechał. :)

 

Przed wyjściem na plac egzaminator mocno podkreślil, że absolutnie nie będzie wydawał poleceń sprzecznych z zasadami ruchu i bezpieczeństwa - bo to niedopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

FAK, nie przypuszczałem, że te historie o wymuszeniach i zakompleksionych puszkarzach są tak nagminne :?

 

godzinę temu

pierwszy raz na swoim moto wyjeżdzam z 'mojej' uliczki. pierwsza prosta prawy łuk, kawałek prostej (tu zauważam, że nie działa mi prędkościomierz :) a niedawno działał :? ) i PIERWSZE skrzyrzowanie na którym wyrywa się przedemnie (tzn muszę przychamować dość znacznie :? ) z piskiem golf 3 kombi :lol: koleś daje ile sił :lol: a mi nie w głowie było wyścigowanie się pierwszego dnia po otrzymaniu prawka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zakaldac nowego topica wiec pochwale sie tu:

 

Wlasnie zdalem prawko za pierwszym podejsciem :P

 

Przed teoria stresik ale luz 0 bledow. Kolej na plac i tutaj zoladek zaczal odstawiac jakies szopki. Moja kolej wsiadam na motot stres mija. Suzuki mialo ciu wyzsza i wezsza kierownice i lepszy hebel ale zero bledow. No i w koncu miasto. Tu rowniez zero bledow a egzaminator ze zdziwien pyta czy przypadkiem juz nie jezdze na mottorze ;) Ja na to ze nie ale mam B juz 3lata wiec nie stresuje sie jezda po miescie. On na to: "to widac, wynik pozytywny zycze powodzenia" Do tej pory sie usmiecham ;)

 

Szkoda ze nie udalo mi sie zrobic prawka wczesniej bo mialem plan juz miec motot wtym sezonie ale coz bedzie na wiosne :roll:

 

Ps: czy p ozdaniu powiniene isc cos zalatwic w wordzie??? Od razu pospoieszylem do domu i zapomnialem sie dowiedziec co i kiedy mam zalatwic w urzedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...