Skocz do zawartości

Ginie coraz wiecej motocyklistów - Wirtualna Polska


Filip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skutery przekraczają 50 km/h, a często nawet 90 km/h/

Z tego co wiem to skuter i nawet 170km/h pojiedzie (Suzuki Burgman 650 k3) ;)

 

heheh dokładnie sporo ludzi myli pojęcie skutera i motorowera. a nie każdy skuter to motorower i nie kazdy motorower to skuter!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wku**wiony jak szlag na tego rodzaju teksty! Nawet mi se nie chce polemizowac na forum, lub tym bardziej z Policjantami na drodze na ten temat. Znam dobrze polityke i cisnienie wywierane na gosci z drogowki stojacych na drodze aby nakrecac spirale nienawisci wobec nas i usprawiedliwiac dziwne 'ruchy' Wladzy...wiekszosc z NICH to kolesie ok, ktorzy takze jezdza na dwoch kolach po pracy...ale jak maja sie zachowac gdy np. w Poznaniu motorkowcow scigaja smiglowce, drogowka na rozkaz rozpie**ala od lat znane miejsce spotkac motonitow w srody- Stajenke Pegaza!?!?! Rzygam tym! Nacisk medialny jest straszny- wylamala sie raz lokalna, malonakladowa, bezplatna (temat na forum) gazetka poznanska i juz byla riposta zastepcy naczelniak drogowki w jednej z gazet, ze nie nagonka ale...itp,itd...! Zginiemy,zdechniemy,zgnijemy z tymi naszymi otwartymi tlumikamu, za wysokimi blotnikami,sladami po zagieciu tablic, 'amerykanskimi wersjami' i "dziwnimi" swiatlami w street'ach...Pozostaje chyba tylko nam dawac "big szacun" glowa lub reka ludziom z drogowki, ktorzy lapiac nas na znacznym przekroczeniu szybkosciu suszarka tylko z politowaniem kiwaja glowa. Ja tak robie bo jezdze z szybkosciami, ktore nie 'mecza mi rak' i czuje sie choc w malym procencie ok w stosunku do Tych ludzi, ktorzy zaraz nie wzywaja smiglowca zeby dogonic motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...