Skocz do zawartości

CHCĘ KUPIĆ MOTOCYKL!!!


PROSIACZEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesują mnie dwa modele Kawasaki: EN 500 i VULCAN, ale słyszałem że coś jest z nimi nie tak (wadliwy rozrząd). Potrzebuje fachowej porady bo ze mnie żaden mechanik. Chcę poprostu kupić niedrogiego choppera(do 8000) w porządnym stanie nie wymagającym wkładu finansowego. Proszę o pomoc, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli może być XV535 to tu masz sprawdzone moto. Znam właściciela i właścielkę. Sprzęt wychuchany, wycyckany, sprawdzony w trasach :evil:

Gość wprawdzie mieszka w Nowym Dworze Maz. ale jest z Lublina i często tam jeżdżą wiec mógłbys pewnie kiedyś obejrzeć. Najpewniej na Chmielakach za 1,5 tyg.

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=31476

 

Pzdr.

Rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę poprostu kupić niedrogiego choppera(do 8000) w porządnym stanie nie wymagającym wkładu finansowego. Proszę o pomoc, z góry dzięki.

 

Hej prosiaczek, ja też jestem właśnie na etapie kupowania sprzętu. Za 2000 Euro (ok 8 tys PLN) jesteś w stanie sprowadzić sobie naprawde ładne cacko od zachodnich sąsiadów. Przejrzyj sobie www.autoscout24.de Jest duży wybór całkiem ciekawych modeli w tej cienie.

Ja Ci polecam virówkę 535, LS650 (jeśli nie jesteś przypakowany facio 180 cm). Nie wiem czemu KAwa do mnie nie przmawia tak jak inne...

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mały nie będzie, mam 175 cm. Virażka fakt wydaje się mniej zawodna no i ten KARDAN, ale kurcze(mam nadzieje że nikogo nie uraże) jakoś nie mogę sie przekonać do jej wyglądu<-ten mały baczek > a i teraz jak moja baby poczytała o komforcie jazdy pasażera to już całkiem żyć mi nie pozwala. A co do sprowadzania, to normalnie boje się takich zabiegów bo sam nie mam nikogo, kto się tym zajmuje, a po drugie nie chcę kupić czegoś co wcześniej widziałem tylko na zdj. Jednak PROSZĘ posiadaczy Virago jak i EN 500 o pisanie opinii o swoich sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...