Skocz do zawartości

Wydechy w Jawie 350


guziq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

co sadzicie o takiej Jawie? :)

street2nq.jpg

 

W sobote jade do Poznania na Wielki Motobajzel, poniewaz musze kupic cylindry oraz wal korbowy to pomyslalem sobie, ze moze przerobilbym wizualnie troche moja TSke. Znam sie na rzeczy, wiec przerobka wizualna powinna mi dobrze wyjsc. Chcialbym w mojej Jawie zalozyc podobne lampy jak ma ta na zdjeciu wyzej, tlumiki od jakiegos scigacza 600 a nie jak na fotce samorobki, handbary i zadupek dopasowany do reszty od sciga, opony sliki i plastkiowy blotnik z przodu rowniez od sciga :> Jednym slowem Streetfigter! 8) Co o tym sadzicie? heh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozyc podobne lampy jak ma ta na zdjeciu wyzej' date=' tlumiki od jakiegos scigacza 600 a nie jak na fotce samorobki, handbary i zadupek dopasowany do reszty od sciga, opony sliki i plastkiowy blotnik z przodu rowniez od sciga[/quote']

i mamy piękny przepis na WT

 

:> Jednym slowem Streetfigter!

StritFajter

 

:lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony sliki... Jednym slowem Streetfigter! 8) Co o tym sadzicie? heh..

 

Ty naprawdę chcesz slicki załozyć?? Przemyslałeś to i czy wiesz do czego one służą i jak się zachowują?? Czy może nie wiesz, że slicki to sa łyse, lepkie gumy bez bieżnika do jazdy po czystym, suchym torze?? Będziesz swoja Jawą jeździł po torze wyścigowym tylko?? W miescie pierwszy policjant zabierze Ci dowód, a jesli jakims cudem Ci uda się tego uniknąc, to powodzenia zyczę przy przejeździe przez nawet małą kałużę. lub zapiaszczony zakręt. A pozatym, to chyba nie ma slicków 18ek.

Z tego co piszesz o oponach i tłumikach, to jednak wynika że nie znasz się na rzeczy. Streetfighter z Jawy :-D :-D :-D

Taki sam dobry jak cruiser z Wueski, lub enduro z MZtki.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia tłumików:

Kuzyn założył do CZ 350 tłumik LASER-a dedykowany jakies 600-tce. Przy okazji polączył 2 cylindry w 1 wydech i na domiar (wydawać by sie mogło) złego od lewego kolanka idzie ciensza rura niz od prawego. Teoretycznie nie powinno to chodzic poprawnie a mimo tego robi juz na niej 3 tysiac kilometrów i 0 awarii. A z jego moto na przyspieszenie nie ma szans zadna inna 350 (czy TS czy CZ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ktoby pomyslal, zalozysz insze tlumiki to prawie tak samo jakbys silnik zmienil :lol: jeszcze ine spotkalem CZ coby jawie TS mogla dac rade, chyba ze bylby to kompletny strucel, widze ze troszke fantazja kolege poniosla...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede w nowym sączu to nagram filmik i wrzuce na bikepics i przeknoasz sie ze CZ jednak moze wziaśc TS-ke (na przyspieszenie)

Poza tym nie tłumiki tylko 1 tłumik na 2 gary. Nie wiem dokładnie jaki jest stan techniczny tej TS-ki bo nie mieszkam w sączu (jestem tam pare razy w roku) ale od remontu ma przejechane 5000. Jedyna kwestia może tkwic w umiejetnosciach kierowcy (dobra znajomość swojego sprzetu)

 

PS. Niedługo sam zakładam taki tłumik do swojej Jawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważ że ja tu mówie o SAMEJ zmianie wydechu a nie grzebaniu w zebatkach.

tylko czy o to chodzi....

Jak motocykl słuzy tylko do jazdy po miescie to czemu nie? Ja np. moją Jawą latam tylko i wyłacznie po miescie (moze to dlatego ze nie mam prawka). W przyszłosci (czytaj: jak zrobie prawko) bede na pewno latał w wiekszosci po trasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważ że ja tu mówie o SAMEJ zmianie wydechu a nie grzebaniu w zebatkach.
tylko czy o to chodzi....

Jak motocykl słuzy tylko do jazdy po miescie to czemu nie? Ja np. moją Jawą latam tylko i wyłacznie po miescie (moze to dlatego ze nie mam prawka). W przyszłosci (czytaj: jak zrobie prawko) bede na pewno latał w wiekszosci po trasach.

 

 

chodzi mi o ta CZte ktora to bierze wszystkie jawy TS...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i toteż mówie ze owa CZ-ta to jest właśnie tylko po wymianie tłumika (tłumików) i nie bierze wszystkich jaw TS tylko wszystkie Jawy TS w okolicy.

czym to otworzyć??  

zaden moj player nie chce czytac

to jest plik rmvb. - real one player - w k-lite mega codec pack on jest

.exe"]http://www.programosy.pl/programy/realalt1...gramosy.pl].exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...