Skocz do zawartości

Jakie moto po simsonie


cubix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema chciałem spytac jaki każdy z was poleciłby mi kupić 2 motor po simsonie. Najlepiej enduro 50 - 80 (mam karte motorowerową) dt, rmx czy coś w tym stylu. powiedzmy, że mam na to 4 tys zł i chciałbym kupić dobry sprzęt. co proponujecie... ? :roll: :idea: :roll: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po simsonie..? tylko zx9r.. a tak poważnie to honda MBX/MTX 50/80, Yamaha DT/RD 50/80, Aprilia RX/RS 50/80, Suka TS lub RG 50/80.. zalezy jakie upodobania.. od nasrania tego jest zalezy co komu leży :)

 

btw o endurakach 50/80 było tyle topiców ze w pale gwizdze takze proponuje przeszukac Enduro/SM za takimi tematami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak enduro to chyba najlepiej Yamaha DT, fajny sprzecik i do tego wymiarowo jak normalny cross, tak mi sie wydaje, ewentualnie aprilie RX albo Honde MTX, ja po simku kupiłem Honde MBX, jeździ sie super, wrażenie jest nieporównywalne, przyspieszenie i wogle bajka :buttrock: dlatego poza tematem proponuje MBX'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wicie, wolałem enduro raczej dlatego, bo są ładniejsze i w ogóle. A rg, i takie mini śącigacze to na zdjęciach wyglądają co najmniej brzydko. Rx raczej odpada bo jest drogi, a dt raczej najlepsza, bo jest jej dużo na allegro i na pewno są cześci. Mtx raczej ten nowszy, bo lepszy i ładniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A1 to strata kasy. Lepiej pieniądze zaoszczędzone na A1 odkładać na motocykl po prawku A. Ja bym Ci polecał Aprilie Tuareg 50. Piękny wygląd wielkiego enduro.

 

a za zaoszczędzoną nadwyżkę z prawka A1 kupić jakiegoś sporta, minimum 100KM, w końcu masz juz doświadczenie z poprzednich DWÓCH! motocykli... a potem sie roz!ebac za tydzień....ehh...

Doświadczenia nie kupisz razem z nowym motocyklem, dwa lata na sprzęcie 'pośrednim' to dużo, wiele Cię spotka na drodze, czy w terenie za ten czas. I nie p!erdol, że to to samo bo inaczej się zachowujesz gdy masz vmaxa 100 a inaczej gdy przelotową 100 (nie wiem jak to odnieść do jazdy w terenie, ale odnośnik na pewno jakiś istnieje :buttrock: ). Prawo jazdy A1, dla 16-to latka, jest idealnym wypełnieniem oczekiwania na 'normalne' prawko.

Kasa mi z butów nie wystaje, ale zaoszczędziłem sobie i robie prawko A1 (już zdałem teo i oblałem miasto - na pewno przyczyniło się do tego to, że 125ccm jest moim pierwszym moto W ŻYCIU ).

A zatem Cubixowi po (tym co teraz zakupi :( ) poleca za dwa lata zrobic prawko A1 i zakupić coś o pojemności 125ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...