Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jadac dzis do Wiednia na wysokosci Mistelbach (38km drogi godz okolo 16) bylem swiadkiem jak na swiatlach najechali chlopaki na siebie

Prawdopodobnie 3 motorki,a jechalo ich z 10.Zobaczylem 2 motory na Polskich rejestracjach.Nie wiem czy wszystkie byly na naszych tablicach Dzialo sie to tak szybko.

Rejestracji nie zapamietalem (jaki region) i nie byly to scigacze.Jechaly juz do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po południu na zjeździe w Bełku na autostradę motocyklista na ścigaczu leżał owinięty o barierkę, pogotowie już dojeżdżało -mam nadzieję że przeżył , smutny widok :sad: .

nic nie piszą ale jak szukałam to się okazało że to nie pierwszy tego typu wypadek w tym miejscu

http://www.nowiny.pl/patrol/86157-motocyklista-rozbil-sie-na-zjezdzie-z-autostrady.html

http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,motocyklista-rozbil-sie-o-barierki-przy-zjezdzie-z-autostrady,wia5-3266-18018.html

Edytowane przez małaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Warszawie na ulicy Przewodowej, skrzyżowanie z Mrągowską (mapka

), około godziny 18:00 miała miejsce kolizja jakiegoś lekkiego krosa z osobówką. Motocykl stał na stopce na chodniku a motocyklista leżał na trawie po drugiej stronie czekając na karetkę, która się za chwilę była na miejscu. Poszkodowanemu koledze dużo zdrowia i trzymam kciuki za to by skończyło się na paru siniakach skoro żaden z pojazdów nie zablokował ruchu.

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zinfo.pl/artykuly/11667

 

To już drugi biker ze Zgorzelca. Częstotliwość-...1 raz w tygodniu... :(

Wiadomość smutna... Kolega Kamil-z tego wypadku-zmarł w poniedziałek 23.09. Nie dał rady... Po kilku operacjach na kręgosłupie było jasne że nie będzie chodził...i stało się najgorsze... Zostawił żonę i córeczkę.

 

Będziemy z Tobą Kamil na "ostatnim zakręcie".

Edytowane przez ADAM 66-VN 2000

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparkowalem w niedziele moje ST1100 na drzwiach kierowcy osobowki, ktora wlaczyla sie przede mna do ruchu w Ketach na Krakowskiej. Dzieki odruchowi zwalniania przed wszystkim na podporzadkowanej wyhamowalem na tyle, ze obeszlo sie bez trwalego uszczerbku na zdrowiu... chyba ;)

 

Z tego miejsca dziekuje wszystkim Nieznajomym Kolegom-Motocyklistom i swiadkom, ktorzy sprawdzali czy wszysko OK oraz tym ktorzy specjalnie zatrzymali sie, zeby pomoc i zepchnac Pancie z drogi. Lewa w gorze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...