Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przekazać smutną wiadmości szczególnie dla młodego pokolenia motocyklistów .

W dniu wczorajszym 24 Września zginął Malina który był wzorem nie dla jednego napaleńca jednośladów.Był młodym utalentowanym artystą który trafiał do serc odbiorców mówie to prywatnie bo pomimo wieku był dla mnie wzorem którego trzeba szukać długie lata.

 

 

 

Opis wypadku :

 

 

W Czarnorzekach w powiecie krośnieńskim na drodze wojewódzkiej nr 991 w wyniku zderzenia z samochodem dostawczym zginął motocyklista. Droga wojewódzka nr 991 (Krosno-Lutcza-Rzeszów) na odcinku Korczyna, Czarnorzeki zablokowana była blisko dwie i pół godziny.

 

 

 

Około godz. 18.45 dyżurny krosnieńskiej komendy został powiadomiony o wypadku w miejscowości Czarnorzeki. Policjanci wstępnie ustalili, że motocyklista na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się na jezdnię i zderzył się z jadącym fordem transitem. Niestety, pomimo wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł w drodze do szpitala.

 

 

 

Myślę że mogę dać parę utowrów tego młodego wojownika który był wzorem dla tysięcy motocyklistów.

 

 

 

Malina:

 

 

 

Motocykle

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZvTCPmudMY0

 

 

 

Niebieskie autostrafy:

 

 

 

Czas:

 

 

 

 

 

Jeszcze troszkę tego jest lecz za mało ,szkoda że już nie będzie nastepnych eh sam dzisiaj miałem łzy jak sie dowiedziałem.Proszę bez niewłaściwych komentarzy,lepiej zachować je dla siebie. LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wpis na FB, niedługo przed wypadkiem.

 

 

Wczoraj o 16:38

 

"Jeszcze jest nieopłacone 9 szt. płytek ... cała reszta spakowana i gotowa do wysyłki wieczorem napiszę od kogo jeszcze nie mam kasy, a teraz cisne na czarnorzeki LEWA !"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120929/GRYFICE/120929567

 

 

Motocyklista uderzył w drzewo, jechał bez kasku. Zmarł w szpitalu

 

Nieopodal Reska około godziny 1 w nocy motocyklista zjechał z drogi uderzając w drzewo. W ciężkim stanie trafił do gryfickiego szpitala.

Dzisiaj około godziny 1 doszło do wypadku pod miejscowością Resko. Motocyklista jechał bez kasku. W cięzkim stanie został przewieziony do szpitala w Gryficach, na oddział ratunkowy. - napsał do nas internauta na[email protected]

 

Sierż.sztab. Arleta Szwacińska z KPP w Łobzie informuje, że 29-letni mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń nad ranem zmarł w szpitalu.

 

Potwierdza też, że jechał motocyklem bez kasku. Mieszkał w Resku.

 

Na obecnym etapie trudno powiedzieć, co było przyczyną wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121001/SZCZECIN/121009956

 

Najprawdopodobniej przyczyną wypadku była nadmierna prędkość kierującego motocyklem marki Suzuki - pisze nasz czytelnik.

 

- Motocyklista nie zauważył samochodu, który zatrzymał się na pasach, aby przepuścić przechodniów i uderzył w tył samochodu.

 

Z tego co udało nam się ustalić kierujący motorem zdążył jedynie położyć motor, co zmniejszyło siłę uderzenia.

 

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że motocyklista ma połamane kończyny dolne i został przetransportowany do szpitala przy Unii Lubelskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...