Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po 16 pod Koszalinem miał miejsce wypadek, (Mariusz 27l.) chłopak mojej kuzynki jechał pożyczonym motocyklem, bez kasku i prawa jazdy. Na widok policji na poboczu chciał wykonać manewr skrętu (prawdopodobnie w boczną ścieżkę by uciec) i uderzył w drzewo. Z wiadomych obrażeń: pęknięta podstawa czaszki, powybijane zęby, złamanie otwarte nogi, pęknięte jelito. Zmarł dzisiaj nad ranem.

Piszę to ku przestrodze (choć to jak grochem o ścianę) lepiej zrobić prawko i mieć spokój niż panikować za każdym razem gdy się zobaczy radiowóz. I jak pokazują testy oraz doświadczenie kask ratuje życie...

Współczuje kuzynce i jego rodzinie

[']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 16.07 pod Kwidzynem zginął 19sto letni motocyklista, kierowca samochodu 3 promile... Najgorsze że znam gościa od samochodu i zawsze uważałem go za rozsądnego, stąpającego twardo po ziemi ojca i kumpla... Teraz kraty jak nic a młody człowiek w trumnie...

Masakra... Kilka chwil i wielka tragedia w dwóch rodzinach na długie lata..............

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie osoby nie żyją

 

Dwie osoby zginęły w wyniku zderzenia motocykla z pieszym. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kolneńscy policjanci.

 

Do zdarzenia doszło w miniony piątek tuż po godzinie 14:00 na krajowej 61 niedaleko miejscowości Pasichy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 16-latek najprawdopodobniej przebiegał przez skrzyżowanie w kierunku Surał. Został potrącony przez 22-letniego motocyklistę, który jechał suzuki od Szczuczyna w stronę Stawisk. W wyniku uderzenia pieszy zginął na miejscu. Natomiast kierowca jednośladu, na skutek doznanych obrażeń, zmarł w szpitalu w Grajewie.

 

Przyczyny oraz okoliczności tej drogowej tragedii wyjaśniają kolneńscy policjanci.

 

źródło – oficer prasowy KPP w Kolnie

 

LINK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc dzisiaj z Ostrowa do Poznania, gdzieś w okolicach Jarocina, wypadek motocykl-auto. Nie wiem kto w kogo wjechał, czy kto wymusił pierwszeństow ale...wyglądało masakrycznie....karetka, jakieś szczątki moto na poboczu obok auto...Zawsze tragiczne obrazki powodują chwilę refleksji i zdjęcie ręki z gazu/nogi pewnie też- obserwując innych uczestników ruchu. Jakoś nie mogę uwolić się od tego widoku a ponad to w głowie mam filmik:"Rusz głową, póki możesz".....Szkoda,że zawsze refleksja przychodzi po....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wracając z pracy w Poznaniu na ulicy Wojciechowskiego ze skrzyżowaniem z suszki leżała rozbita maszyna , straż pożarna i masa gapiów ... wyglądało masakrycznie - kask i rękawice porozrzucene.. . jak ktos będzie coś wiedział to niech napisze !! mam nadzieje ze nic złego się nie stało. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 10 tej miał miejsce wypadek na trasie katowickiej w Rawie Mazowieckiej kierunek na Wawe.

 

Kierująca samochodem osobowym wymusiła pierwszeństwo na motocykliście który jechał prawidłowo, motocyklista ogólnie potłuczony (wyjdzie z tego) ale w tym sezonie raczej nie pojeździ, 2 osoby z auta także zabrano do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała.

 

Ps. To bardzo niebezpieczne miejsce, do katowickiej pod kątem prostym dochądzą dwie lokalne drogi, codziennie rano jadąc do pracy wiedze jakich "cudów" dokonują kierowcy ciagników rolniczych z przyczepami i TIR'ów aby wyjechać na drogę ... już kiedyś lezał tu potrzaskany skuter :-(

 

Edytowane przez konradskce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...