Skocz do zawartości

Co sądzisie o tym moto??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Ostek.. jak tam noga? wykurowałeś sie już? Niestety następnym razem ( 2 tyg) później ktoś na kmx 125 zaliczył podobnego szlifa... mam na filmiku jak tylko szura po ziemi :roll: ) Drz zajefajne moto :) a jak na kole lata ;) Jeździłem na wersji enduro... kurde.. tyle mocy to ja bym chciał mieć ;) Zdrowiej!! Jak stopnieją śniegi jesteś na S1 :P (mam nadzieje ;) ) ja znowu chce zobaczyć Drz w akcji :twisted:

 

Pozdrawiam ;)

 

DOPISANO: kurde... dopiero teraz zobaczyłem date założenia tematu.. sorki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ,jasne że na s1 jeszcze pośmigamy ,ale temu na KMX chyba nic sie nie stało bo widziałem go puzniej na fotach jak Tomcio miał "wodowanie".

w sumie jak bym miał buty na moto i jakiś buzer to nic by mi sie nie stało .DR-Z przechodzi aktualnie tuning w postaci wywalenie wszystkiego co niepotrzebne :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio wodował DR'ke jeszcze przed tym S1 i dlatego sie nie pojawił... (szkoda, bo Chris fajnie na niej wymiatał na gumie ... ) A temu z KMX'a nic sie raczej nie stało (noo.. obdarł sobie ręke przez rękawiczke.. jak to możliwe? nie wiem :) ) Szkody w moto podobne do tych u Ciebie... A co wywalasz? to co sie przyrysało zmieniasz czy ogólnie to co brzydkie ? :P

 

Na ostatnim S1 naliczyłem około 20 motocykli... Nie było Chrisa, Luleja, Ciebie to nie miał kto jeździć ;) Jedyne enduraki to był właśnie ten Kmx i Bartek na LC4... Adaś kapcia przebił w cebrze :roll: ehhh na początku sezonu widzimy się pełną ekipą :twisted:

 

Sorki za OffTopic :oops:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...