Skocz do zawartości

Odejscie kolejnego brata


Darekcb500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qur.a to jest koszmar tym razem w Woj. Malopolskim w miejscowosci bardzo znanej z licznych zlotow motocyklowych Bielany odszedl do wiecznosci kolejny brat motocyklista z tego co slyszalem to wymusil pierwszenstwo i uderzyl z predkoscia 160km jaka byla widoczna na budziku po zderzeniu w Fiata 126p zginąl na miejscu mial 22lata znowu dosiadajacy sporta :cry: niechaj mu wszystkie niebiosa lekkie bedą :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)z tego co slyszalem to wymusil pierwszenstwo i uderzyl z predkoscia 160km jaka byla widoczna na budziku po zderzeniu w Fiata 126p zginąl na miejscu mial 22lata znowu dosiadajacy sporta (...)

 

 

Czasami ludzie sobie pomagają w przejściu na tamten świat...

Teraz będzie śmigał do woli ile fabryka da

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Szkoda chlopaka...naprawde.

Wiecie co nie? chce zebyscie mnie zle zrozumieli-ale w Polsce nie ginie duzo motocyklistow... Mam kolege w Grecji sciga sie zawodowo (byl swego czasu mistrzem Greecji) i on mowi ze w jego okolicy codziennie gina motocyklisci...-no inna sprawa ze wiecej ludzi ma motocykle-ale fakt to fakt... Wydaje mi sie ze u nas wcale jeszcze nie jest najgorzej...

pzdRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Szkoda chlopaka...naprawde.

Wiecie co nie? chce zebyscie mnie zle zrozumieli-ale w Polsce nie ginie duzo motocyklistow... Mam kolege w Grecji sciga sie zawodowo (byl swego czasu mistrzem Greecji) i on mowi ze w jego okolicy codziennie gina motocyklisci...-no inna sprawa ze wiecej ludzi ma motocykle-ale fakt to fakt...  Wydaje mi sie ze u nas wcale jeszcze nie jest najgorzej...

pzdRR

 

jechało dwóch na motocyklu, a zabili chłopaka w maluchu i siebie.

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Long May You Run chłopaki... Trzymajmy się razem a damy rade. Kondolencje dla rodziny ofiary... Szkoda, że się tak dzieje, ale najlepiej mieć w sobie hamulce i nie wymuszać przy 160 km/h, ta dawka adrenaliny czasem jest ostatnia w życiu...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...