Skocz do zawartości

wywalamy dozownik :)


qba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chce wywalic dozownik w mojej dt :twisted:

 

I teraz tak co zrobic

 

Na bank wylac olej i zalslepic rurke coby nieobciagal powietrza. Odczepic linke od dozownika a;le czy moze go calekiem z moto wyjac :roll: Jak wy robilscie w swoich motorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może go nie wywalaj tylko poczekaj aż bedzie mało oleju i zacznij lać mięszanke.

Ale wtedy zamiast oleju dozownik bedzie podawal lewe powietrze takze tej metody nie polecam :mrgreen: .

JA z Dt125r wyjalem wszystko co bylo zwiazane z dozownikiem. CZasem jest problem z wyjeciecm tej calej glownej maszynki takze odczep linki i po zaslepiaj rurki (ja przy zaslepianiu rurek od tej maszynki porobilem w nich malutkie otworki zeby nie zasysalo syfu tylko powietrze. Nie wiem czy to dobrze ale jak na moj gust jakby ta pompka nie miala czego zasysac to by sie zniszczyla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie mam zamiaru nic wyciagac z hondzi... coprawda po przeczytaniu waszych postow(ten temat juz sie nieraz powielal) nie mam zupelnego zaufania do dozownika, ale jednak go zostawiam.

a jesli chcesz wyjac swoj to po prostu wykrec calego dziada i przykryj czyms rurke doprowadzajaca olej do silnika(pewnie na kruccu ssacym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie mam zamiaru nic wyciagac z hondzi... coprawda po przeczytaniu waszych postow(ten temat juz sie nieraz powielal) nie mam zupelnego zaufania do dozownika, ale jednak go zostawiam.

Ej ale Ty masz motocykl szosowy takze dozownik nie jest narazony na dzialanie wody, blota, piachu, kurzu itp. W takich sprzetach sie sprawdza.

jak pierwsza przejazdzka bez dozownika?

Ja jak zdjalem dozownik i odkrecilem gaz to sie wku*wilem bo myslalem ze linka gazu poszla , a tu psikus :mrgreen:, bo dzialala tak lekko ze jej nie czulem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale Ty masz motocykl szosowy takze dozownik nie jest narazony na dzialanie wody, blota, piachu, kurzu itp. W takich sprzetach sie sprawdza.

 

no w sumie racja... ale teraz sie zdenerwowalem z lekka... bo swieca ma odpowiedni(rudawy powiedzmy)kolor, ale pluje mi olejem. dodam ze wczoraj wlalem kolejna butelke CASTROLA R2 racingbike do zbiorniczka. moze za duze cisnienie czy cos? troszeczke poluzowalem naciagniecie dozownika ale jeszcze dokladnie nie sprawdzilem czy tak pluje... nie mialem czasu. i co tu teraz zrobic???:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...